מדריך: האיזורים הארוגניים שלה ושלו

רוצים ריגושים חדשים בסקס? חממו את האצבעות, הכינו את הלשונות, וחשבו מסלולים מחדש. זה הזמן להגיע לפינות הכי מגרות בגוף שעדיין לא חקרתם

דורקס. מתוך הסרט ריקוד מושחת

"אני מפחדת לצאת מהחדר הזה ולא להרגיש יותר אף פעם, את ההרגשה שיש לי כשאני איתך". (מתוך הסרט "ריקוד מושחת").

בעצם עדיף שאת כתבת הציטוטים הכי רומנטיים, נעשה בפעם אחרת. רומנטיקה זה נהדר אבל רק בתנאי שהיא מתודלקת בתשוקה אמיתית. היום נדבר על המקומות החושניים ביותר בגוף, נקודות שאם לא תגיעו אליהן, אולי תצאו מהדלת ולא תרגישו את ההרגשות האלה יותר בחיים.

אז כן, האופנה המערבית מדגישה כמה מאיזורי הגירוי בגוף, באופן ברור מאד – אצל נשים, מכנסיים וחצאיות צמודים מדגישים את הישבן; המחשופים את החזה וביקיני קטן את המפשעה. כשגבר רוצה לגרות הוא ילבש בגדים שמבליטים את הכתפיים, הישבן ואיבר המין.

אבל צווי האופנה לא מדגישים את כל אזורי הגירוי בגוף. לבשתם פעם בגד שמדגיש את הפרינאום? אם לא, אז יש לכם מה ללמוד.

את המונח אזורים ארוגניים– כאלו שרגישים במיוחד לגירוי מיני, טבע פרויד והוא הצטמצם לפה, פי הטבעת ואיברי מין. אבל ככלל, אנשים מגורים מינית מדברים שונים ואינדבידואליים, שגם משתנים במהלך השנים.

יכול להיות למשל שעד שלא תנסי לא תדעי שדווקא להניח יד על הבטן שלו, יעצים מאד את התשוקה מבחינתו. אולי היא עוד בכלל לא יודעת, שנשיקות קטנות ועמוקות על העורף שלה, זה מה שיגרה אותה יותר מכל.

ועדיין, כמה רעיונות לאיזורים ארוגניים אוניברסליים, שכדאי לשים אליהם לב.

 1. פרינאום הקלידו את המילה הזו בגוגל ותקבלו המוני קישורים מדכאים בנושאי: חתך, חיץ, לידה, כואבת, קרעים ובית חולים. במילה אחת: עוול. מדובר באיזור עדין ונחמד, בין הקצה התחתון של הוואגינה לפי הטבעת, שהוא רגיש מאד למגע רך, לריפרופים עם נוצת האווז שאתם שומרים תמיד ליד המיטה ולליטופים עם הלשון. בזמנים בהם היא לא יולדת או מתאוששת מלידה, בחורה יכולה לשמוח מאד אם יבקרו אותה שם. גם גבר. בתנאי שהוא לא הומופוב שנלחץ כשמתקרבים לו לרקטום.

 טיפ של מומחית: רוצים להפתיע במעדן גורמה? קבלו טריק. יש ג'לים אינטימיים מתחממים, שיכולים ליצור תחושות מעניינות באיזור. זה קסם – שימו בעדינות את הג'ל על הפרינאום ואז נשפו על המקום קלות. בלי שנגעתם, תופיע תחושת חום קצרה ומשלהבת, במקום שבו הג'ל נוגע בעור. כמו לשחק בערכת קסמים למבוגרים.

 2. מאחורי הברך יש שיגידו שזה בעיקר מדגדג אבל מדובר באזור ארוגני עוצמתי. הרבה סצנות רומנטיות-אירוטיות בסרטים ובחיים, התחילו כשגבר ליטף בסתר, מתחת לשולחן ישיבות עמוס, ברך נשית כלשהי. עובד גם על גברים. עובד גם אם את דמות בסדרה "אלי מקביל".

 3. השיער – בחורות שלא מוכנות שיגעו להן בשיער במהלך הסקס ויהרסו להן את העיצוב, מפסידות. לכל משחקי הילדות של בן נלהב מושך ליפה של הכיתה בצמות, יש בסיס מיני. נסו פעם לצאת ממש פרועים אחרי בילוי במיטה ותראו שאפשר להיות פרוע בעוד כל כך הרבה יותר מובנים.

4. העורף שלו ושלה – לנשק, ללטף, לנשוף ולא להתעלם מהאיזור האסטרטגי הזה.

 5. אשכים – רוצה לגרום לגבר לשכוח מבת הזוג הקודמת שלו / מהעבודה שלו / מזה שאת מעצבנת / מזה שחיי המין שלכם חוזרים על עצמם וכו'? תני לו תשומת לב באשכים. במגזינים אמריקאים לנשים משקיעות, קוראים להם "יהלומי הכתר", וממליצים להקדיש להם לשון. עוד אפשרות למשחק – למרוח עליהם בעדינות ג'לים בטעמים, להמשיך עם העיסוי לאיבר המין הגברי ולקבל סקס חלקלק וטרופי בריח שווה במיוחד.