מדפסת משולבת brothe – הדפסה מהסמארטפון .

רוצים לדעת איך מדפיסים מהסמארטפון?

בחורה עם מחשב נייד

Brother

 משיקה ליין מדפסות חדש, סופר קומפקטי, אלחוטי וחסכוני

pizap.com14663737661561

  • ·      עד 550 דפים לראש לדיו והדפסת דופלקס לחסכון בעלויות

  • ·      הדפסה מהטלפון החכם, גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן

  • ·      MFC-J480DW החל מ- 429 ₪ 

בעולם הדיגיטאלי המשנה פניו במהירות בלתי נתפשת החידושים והפיתוחים רודפים זה את זה בטור הנדסי…

הפיתוח החדשני של אך-אתמול מתיישן אל מול האפליקציה והיישום החדשני של היום ומה צופן המחר ? השמיים הם הגבול !

על רקע זה ניתן להבין את קו המדפסות החדש של חברת

BROTHER , חברה טכנולוגיות ההדפסה המובילה בישראל ובעלת השם העולמי, קו מדפסות קומפקטי במיוחד הצועד צעד קדימה אל החיבור והשיתוף האולטימטיבי בין המכשירים החכמים השונים בכך שהוא מציע יכולות הדפסה וקישוריות משופרות לסמארטפונים ומכשירים אחרים וכל זאת בעיצוב קומפקטי וקל להפעלה ושימוש.

pizap.com14663737065861

באמצעות שימוש באפליקציית iPrint&Scan, ניתן להדפיס לסרוק ולבצע פעולות נוספות ישירות מהמכשיר הנייד, ובעצם להעביר את השליטה במכשיר למסך הסמארטפון, כולל הגדלה והקטנה של תמונה, חיתוך ויישור. כמו כן ניתן לסרוק מהמדפסת ישירות למכשיר הטלפון, לבצע ניתוב פקס לשירותי ענן במחשב וכן להעלות ולהדפיס תמונות ומסמכים מאפליקציות פופולאריות כדוגמת Onedrive, DropBox, Flicker, Picassa, Google Drive ועוד.

pizap.com14663720820222

הליין החדש כולל שלושה דגמים – MFC-J880DW, MFC-J680DW, MFC-J480DW ואידאלי עבור שימוש ביתי ומשרדים קטנים. המדפסות בסדרה החדשה הן אלחוטיות כך שמתאפשרת גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן, וכוללות גם פקס, סורק ומכונת צילום.

pizap.com14663746376001

דגם הדגל הינו MFC-J880DW הכולל את טכנולוגיית ה- NFC (Near Field Communication), כלומר יצירת קשר עם המדפסת על ידי סמארטפון או מכשירים חכמים אחרים כאשר המכשיר קרוב אל המדפסת או מחובר אליה.

המדפסות הסופר קומפקטיות (40 ס"מ רוחב X 34 ס"מ עומק X 17 ס"מ גובה) מדפיסות במהירות של עד 27 דפים לדקה בשחור לבן ועד 23 דפים לדקה בצבע, וכוללות מסך LCD פשוט ונוח לניווט והפעלה ומגש הזנה ידני אחורי שבו ניתן לשלב דפים עבים, מעטפות וכו'.

המדפסת הקטנה עמוסה בפיצ'רים רבים ופשוטים לתפעול המאפשרים הדפסה איכותית, שימושים מגוונים והכל בעלות נמוכה.

דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה, מציין כי "המדפסות החדשות מציעות הדפסה חסכונית ואיכותית, סריקה חכמה במארז מעוצב וקומפקטי. המדפסת זקוקה למעט מקום על שולחן העבודה ופותחה כך שתתקשר באופן חלק עם כל המכשירים החכמים ושירותי הענן."

"המדפסות מוצעות עם ראשי דיו בעלי תפוקה גבוהה של 550 דפים לראש דיו לחסכון בעלויות, הדפסה דו צדדית (דופלקס) כסטנדרט, ועומדות בדרישות איכות הסביבה המחמירות ביותר."

מחירים החל מ 429 ₪, ניתן להשיגן בקרביץ וברשתות השיווק הנבחרות.

כל האמור לעיל, טכני ומפורט, אינו בכדי.

pizap.com14663717897671

התנסתי בשימוש במדפסת, העברתי שפע תמונות צבעוניות ישירות ובמהירות והתוצאה היא של מעבדת צילום ממש, הצבעים חדים ועזים והתוצאה מרשימה ובאיכות מעולה, פשוט התאהבתי במדפסת .

השימוש במדפסת פשוט וידידותי למשתמש והתוצאה כאמור יוצאת דופן באיכותה.

אין לי ספק כי המדפסת הבאה שלכם תהייה אחת ממדפסות הליין החדש הצועד קדימה אל המחר !

עריכה וצילמה לבנה רייזר LEVANA REISER