מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה-מפצעים-סופי|בקלות|לצמיתות?|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

הידעתן/ם? ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם לא להבטיח סופי, לא להבטיח תוצאות מהירות (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש באחוזים גבוהים לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

מדוע לא ניתן להבטיח גמרנו עם אקנה, סופי, לצמיתות?  

אקנה היא מחלת עור כרונית – תורשתית – גנטית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  – תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור. קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הידעתן/ם – בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis)  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים – בגב – ובאזור הישבן.

ואני שואלת: האם נראה לכן/ם שניתן להבטיח להיפטר מאקנה – מפצעים, פצעונים, ציסטות, שומנים שחורים קומודונים, צלקות חטטים עור שמוני מפריש, לצמיתות-סופי-במהירות?

אז שלא יעבדו עליכן/ועליכם סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים באתר ואף לגלול לסוף העמוד ולהתרשם מתמונות לפני ואחרי טיפול ולהיווכח שיש מענה איכותי יעיל ואפקטיבי לאקנה, פצעים בגב – בפנים ובישבן.

לאיריס לוי יש טיפול לא קל – לא מהיר – ולא לצמיתות – עד כמעט  80 %שיפור, הטבה בנראות העור- בשילוב טכנולוגיה חדשנית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF

ללא תופעות לוואי – ללא התניה לרכישת ערכת ויטמינים – ללא התניה לניקוי הגוף מרעלים – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא פילינג עמוק – וללא שיוף כימי.

הטיפול ניתן לך רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

אם את/ה סובל/ת מאקנה פצעים, פצעונים, פרונקלים, שחורים שומנים חטטים וכתמים, אקנה בגב,   שום דבר אינו גזירת גורל לראשונה יש אלטרנטיבה יעילה ובטוחה יותר, גם בהמלצת הרופאים,

הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  הניתן על ידי בלבד כטיפול פנימי וחיצוני בשילוב טיפול טופי קלי בתכשירים למריחה על  העור, ותוספי תזונה העובדים על סימפטום הבעיה, בחיזוק מערכת החיסונית של הגוף, מערכת העיכול ופרוביוטיקה,  (עם אפשרות לשלב גם תרופות הורמונאליות- גלולות).

הטיפולים בקליניקה נעשים באמצעות מכשור מתקדם ותכשירים פעילים וידידותיים לעור. הניסיון והידע באים לידי ביטוי בהצלחת הטיפולים אותם אני מבצעת באופן אישי, בבני נוער ומבוגרים הסובלים מאקנה.

טיפולים הנותנים מענה איכותי ופתרון אלטרנטיבי ובטוח יותר משימוש בתרופת רואקוטן שזוהי ברירת המחדל של רופאי העור.