מדוע כדאי לבצע מתיחת פנים בהרדמה מקומית?

ניתוח מתיחת פנים בהרדמה מקומית

כל אישה, בכל גיל, רוצה להיראות במיטבה. כשם שתוחלת החיים ממשיכה לעלות הודות לטיפולים שלא היה ניתן לתת אותם בעבר, כך גם ניתן להילחם בקצב ההתבגרות שגם משפיע על הנראות. הפיתוחים הטכנולוגים והשיטות המתקדמות אולי לא יכולים לעצור את הזמן, אך הם בהחלט יכולים להלחם בו! הפנים הן תעודת הזהות של כל אישה – הם הדבר הראשון שמתרשמים ממנו בראיון עבודה, בדייט רומנטי ואפילו בפגישה עסקית. פנים צעירות יותר משדרות מראה רענן, מבטיח וחיוני, בעוד פנים מבוגרות המון פעמים יוצרות נראות עייפה ומוטרדת.

לא מעט נשים הביעו את רצונן לבצע הליך של מתיחת פנים, כאשר המוטיבציה היא להיראות טוב יותר. עם זאת, הידיעה כי עד לא מזמן היה ניתן לעבור את ההליך רק באמצעות הרדמה מלאה, גרמה למספר לא מבוטל של נשים לוותר על התענוג.

כיום, ניתן לעבור את תהליך פיסול הפנים בהרדמה מקומית בלבד! את סימני ההזדקנות שגרמו לנשים לחוש בחוסר ביטחון, ניתן כעת להעלים באמצעות הליך פשוט יותר, מהיר יותר וכזה שלא טומן בתוכו את הסיכונים המגולמים בהרדמה המלאה. נשים בגילאים מתקדמים דורשות בעיקר בהרמת העפעפיים והרמת המצח, וזהו ההליך שאכן ניתן ליישם ללא כל צורך בהרדמה. הפורצדורה מבוססת על הרמה ומתיחה של השרירים, כאשר לאחר מכן מבצעים הידוק והסרה של עודפי העור שנותרו.

ניתוח מתיחת פנים בהרדמה מקומית

הרדמה מקומית אל מול הרדמה מלאה – על מה כל הרעש?

המון נשים חשות בחוסר נוחות להכניס עצמן לחדר ניתוח רק על מנת להיראות טוב יותר. עם זאת, הרצון לשפר את המראה החיצוני עדיין קיים, כך שנוצר מעין שבר שגורם לחוסר שקט. הרדמה מלאה מצריכה מכל אישה לקחת בחשבון את הסיכון המגולם בהחלמה, כאשר עם הרדמה מקומית לא קיימים סיכונים או חששות מסוג זה.

כשמדברים על ניתוח מתיחת פנים החלמהעולה מיד כשאלה שחשוב מאד לנשים רבות לשאול. ניתוח מתיחת פנים המחייב את המטופלת בהרדמה מלאה, גם מצריך ממנה לבצע סט של בדיקות שונות בכדי לאשר או לשלול את התאמתה לניתוח המבוסס על הרדמה. ניתוח הפנים המתבצע בהרדמה מקומית, גם ידידותי יותר אם כן בכל הקשר לסט הבדיקות המקדימות את הניתוח. כל עוד הניתוח מתבצע ללא הרדמה, לא נדרש מהמטופלת להגיע לבתי חולים וכל המשתמע מכך.

האם התוצאות משביעות רצון?

ישנן נשים המטילות ספק בתוצאות מתיחת הפנים בהרדמה המקומית, רק מאחר ומדובר על הרדמה שאינה כללית. תשמחו לדעת כי התוצאות משביעות רצון, והן מעניקות מראה חיוני וזוהר שהדגש בו הוא על הבעה טבעית. תהליך ההחלמה הינו הדרגתי ובהתאם גם התוצאות הניכרות בסופו של דבר. על כל אישה שעוברת את התהליך לקחת בחשבון כי התוצאה האידיאלית ניכרת לאחר כשלושה חודשים לערך. הרצון שלך להיראות במיטבך, לא צריך לבוא על חשבון סיכונים בריאותיים!