מדבקות קיר מעוצבות

מדבקות קיר מעוצבות
מדבקות קיר מעוצבות

 ניתן להפיק מדבקות קיר מעוצבות לכל חדר בבית בתוך מספר דקות בלבד. תוכלו להדפיס מדבקות בכל גודל ורוחב, בכל צורה ובכל כמות. ניתן להדפיס מדבקות החל מיחידה אחת. מדבקות קיר לעיצוב הבית כוללות מגוון רחב של מדבקות קיר לסלון, לפינות האוכל, לחדר שינה, לחדרי ילדים, מדבקות למטבח, מדבקות לחדר אמבטיה ושירותים וכו`. 

מדבקות קיר לחדר ילדים

עיצוב חדרי ילדים זו משימה לא פשוטה כלל, ודורשת השקעת משאבים כלכליים וזמן. מדבקות קיר לחדר ילדים הן אלמנט עיצובי משלים להדבקה על הקיר, דלת, חלונות, ארון. הילדים גדלים וסגנונות עיצוב קיימים מתחלפים בסגנונות עיצוב חדשים ורעננים. היום, קיימם מגוון דרכים לעיצוב חדרי ילדים: רהיטים צבעוניים, אביזרים לחדר בצורות שונות ומדבקות מרתקות לקיר. בימינו ניתן להדפיס מדבקות מעוצבות לחדרי ילדים ונוער בשלל גוונים וסגנונות רבים אשר יהפכו כל חדר לחדר החלומות. אנו מציעים שלל עיצובים למדבקות לקיר בסגנון לבבות, פיות, בובות, כוכבים, חיות מחמד, נסיכות לבנות, או מדבקות של כדורגלנים, מכוניות, דמויות, מטוסים, ענפי ספורט לחדרי הבנים. עיצוב חדר ילדים במדבקות מעוצבות לפי טעם ורצון, הופך את המקום לחלומו של כל ילד וילדה.

מדבקות קיר לחדר שינה

חדר שינה הוא בד"כ אחד החדרים בו אנו מבלים את רוב שעות הלילה שלנו. כאשר חדר שינה מעוצב בסגנון נוח, שליו ונעים, שינה טובה תגיע במהרה. עיצוב מדבקות לחדרי שינה יש להתאים תוך התאמה לטעמכם האישי ולתנאים השוררים בחדר. מדבקות מעוצבות לחדר שינה ומודבקות על הקירות הנכונים מביאות עמם רוגע, נועם ושלווה. בחדר שינה כזה תירדמו בקלות בסוף יום עבודה ארוך. כדאי לבחור ולבחון סגנונות מדבקות מעוצבות בקפידה עד שתמצאו סגנון התואם את הצרכים שלכם. ניתן להדפיס מדבקות קיר רומנטיות לחדר שינה, מדבקות קיר עם תמונה אישית, מדבקות עם כיתוב או ציטוט מהשיר האהוב עליכם, מדבקות קיר בצורות שונות (פרחים, רהיטים, עצים, חיות, ראש מיטה, עיטורים ועוד). לקריאה נוספת על סוגי מדבקות קיר מעוצבות כנסו.

מדבקות קיר מעוצבות
מדבקות קיר מעוצבות
גרףאור ירושלים - כל פתרונות הדפוס במקום אחד!
גרףאור ירושלים הינו אחד מבתי הדפוס הדיגיטליים הוותיקים והמקצועיים בירושלים המאובזר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ומספק שירותי הדפסה ללקוחות העסקיים ופרטיים כאחד.נייצר עבורך את המוצר המושלם ונספק לך אותו בתוך 24 שעות (יום עסקים)!לכל שאלה חייגו 1-800-245-245 או כתבו לנו במייל info@3-d.co.il לאתר הבית של גרףאור ירושלים כנסו www.3-d.co.il