מגפי בלנדסטון Blundstone

משווקת Blundstone את מגוון מוצריה לכל רחבי העולם, כולנו שמענו עליהן כי כולם מדברים עליהן: מגפיים אוסטרליות הן הטרנד החם של החורף בשנים האחרונות,

בחורה עם מחשב נייד

מגפי בלנדסטון Blundstone

ההזמנה שקיבלתי הייתה הפעם ככפפה ליד : סיור וביקור בחנות נעלים, אהבתי הגדולה.

יחד עם בלוגריות ועיתונאות נוספות הגענו לחנות נעלים גדולה ומרשימה "Crocs" במיתחם הדיזיגוף סנטר, ובה מותגי נעליים מרשימים.

המותג הראשון עליו אספר הינו מגפי בלנדסטון Blundstone .

אין ספק כי החורף שהפתיע אותנו בסערה האחרונה מחבר אותנו היישר למותג הידוע  "בלנדסטון", אותם מגפי עבודה מעולים עשויים עור משולב בגומי על סוליות נוחות במיוחד. עתה זהו פריט אופנתי נחשב ביותר ונחשק לא פחות אשר מן הסתם נראה יותר ויותר מקשטים ומשלימים את המלתחה החורפית הנשית והגברית כאחד.

אצל הגברים הם ישתלבו להפליא עם מכנסי כותנה או ג'ינס או אף במראה מרושל משהו ואילו בקרב הנשים יהוו השלמה לשמלות חצאיות וכמובן, ג'ינסים למיניהם.

והצבעים ?   הבולטים והבסיסיים ביותר הינם שחור, חום-כאמל, חרדל, חום-משופשף עם גומי אדום.

הנעליים משלבות מראה מאסיבי יחד עם נוכחות, יופי ושיק. אין ספק כי יהפכו לפריט חובה בכל מלתחה המכבדת את עצמה. המגפיים אינם אך יפים ובעלי נוכחות אלא גם נוחים להפליא והודות לגומי הרחב המצוי בשני צידי המגף  הם ניתנים לנעילה ולחליצה מהירים וזריזים.

אני שחייתי בקנדה שלושה עשורים מחיי מכירה מקרוב את המגפיים הנחשקים ויכולה להעיד מנסיוני על איכותם הבלתי מתפשרת

…….. מומלץ ביותר   ……..

ובאשר למחירים הרי בהתחשב בתכונות ובשימושים הם סבירים ביותר :

מחירים:

מבוגרים – הדגמים הקלאסיים הנמוכים 500, 510 ודגם 561 מסדרת ה- TPU עם עור הפוך- 520 ₪ -580 ₪- קיימים במידות לגברים ונשים. בדגמים הגבוהים – 750 ₪- קיים במידות לנשים וגברים

את נעלי Blundstone לנשים ולגברים ניתן להשיג ברשת חנויות קרוקס, למטייל, ריקושט

המותג השני עימו נפגשתי הוא "פאז" PAEZ שהוא סוג של שילוב מנצח בין מוקסינים – נעלי בובה – נעלי סירה, ובד, קיימות גירסאות לחורף ולקיץ : בחורף, עם פרווה סינטטית בפנים הנעל ולקיץ, בד בלבד, בשני המיקרים הסולייה מגומי.

הנעליים מושכות ביותר בצבעוניותן משובבת העין והן נוחות להפליא.

נעלים אלו אפשר השיג בחנויות קרוקס בלבד ומחירן אך 180 ₪ .

לא אסיים בטרם אזכיר מותג נפלא נוסף והוא נעלי הבית הפרוותיות ש "בדרום אטלטיקס". ממש מגניבות ו"קוליות", נעימות למגע, פרווה סינטטית פנים וחוץ והסוליה עשויה מעור הפוך. הגיזרה הינה גיזרת מגף וריץ-רץ מקל על סגירתם, חבל על הזמן.

היה זה יום מושלם בממלכה הכל כך אהובה עלי, נעליים מכל סוג, מין וצבע, ממש "לבנה בממלכת הנעליים" …

המפיצה הבלעדית של מוצרי Blundstone בישראל היא חברת קולנוע חדש בע"מ המשווקת את המגפיים בכל רחבי הארץ. החברה הינה המפיצה הבלעדית גם של נעליCROCS,כובעי העור האוסטרליים BARMAH,כפכפי OCEAN MINDED, מגפי EMU האוסטרליים,נעלי GLAGLA, מגפי BooRoo, המושב המהפכני של BackJoy ועוד.

מזמינים אתכם לאתר החברה www.carrot.co.il .

באתר ניתן לקנות את כול מותגי החברה לצד מותגים נוספים. בצורה נוחה, פשוטה ובטוחה.

http://www.carrot.co.il/Blundstone

דף בפייסבוק https://www.facebook.com/BlundStoneIsrael

נכתב וצולם על ידי לבנה רייזר LEVANA REISER

אשמח עם תכנסו לדף קבוצה שלי : מאפים קינוחים אוכל ביתי … ועוד .