מגמת ההייטקיסט הכחוש

בחורה עם מחשב נייד

טו טו טו טו טו טו טו טו טו. עצירה, בעזרת השם הגעתי אליך בקלות, האוטו כבר כמעט לא נוסע. שלום, יש לי משהו בגלגל, תקוע, לא יודע, תבדוק.

טוב, חכה, אסיים את היונדאי…סיימתי.

הוא עומד מעליו, הזה עם הפנצר. ההוא רוכן ליד הגלגל, מבריג אותם החוצה, משחרר את הצמיג. ורידים בולטים בידיים, ג'ינס מלוכלך מעט בשמן שחור. הרגליים שלו עבות בדיוק במידה הנכונה, הישבן שלו יפה גם מתחת לג'ינס, הוא זז בביטחון, יודע איך לעזור לאנשים להצליח להגיע ממקום למקום. ההוא שמעליו מסתכל כדי להבין איך מחליפים, אבל הוא לא יצליח, הוא מסתכל בעצם כדי לוודא שלא דופקים אותו. הוא כחוש כמו אבותיו לפני 2 דורות, או דור אחד. הוא נוסע באופניים בבקרים אבל הוא עדיין כחוש, ולבן, וכל היום הוא יושב בכיסא שלו עם הגלגלים. גם להוא יש כיסא עם גלגלים, מאובק, יש לו גם מאפרה על שולחן, וסיגריה שעושה לך חשק לחזור לעשן.

ועבודתך באותו יום נמשכת לתוך הערב, והלילה. ואשתך חוזרת לביתה בקטמון ועוצרת בדרך מהעבודה בבית צפפה, כי חסר לה חלב וזול שם בקיוסק, ויש שם דברים מהמפרץ, חטיף שהוא גם שוקולד וגם עוגה וגם 2 ₪ סה"כ. ויש מוכר שהוא בעצם מנהל הקיוסק והוא סוחב והורידים שלו גם בולטים, והוא מחייך בלחיים אדומות ועיניים כחולות לראות את אשתך קופצת מעל שלולית במדרכה הרעועה שהעירייה לא שיפצה ברור למה. והוא עוזר לה להוריד מהמדף חבילת חיתולים בלי שהיא מבקשת. והיא נדרכת וטוב לה בזה, ובעצם היא יותר יהדות השרירים מבעלה כי בכל יום חמישי את הקניות השבועיות של הבית היא עושה ברמי לוי וסוחבת, וכך גם את הילדים כל יום מהגן. ואחוות השרירים ניצתת לרגע.

ובדור שהוא עכשיו, או הבא, היא גונחת האישה, והוא עם אצבעות חזקות ומדויקות שיודעות איך להחזיר את הבורג חזרה גומר את היום אצלה, וגם היא גומרת חזק ואינסופי, והוא שעשה איתה בית עדיין בעבודה, והוא חלש ונפול ולמרות כל הקפה בחינם הוא עייף, כי אין לו כוח בידיים. ובדור הבא, עוד נשים כאלה יתענגו ליכולותיהם של ההם, שממשיכים לשמור על כוחם ולבנות לנו ולהם בתים, את שלהם הם לא מטייחים מבחוץ וברור למה.

וזה יחלחל בעוד נשים, והם ירצו כל היום רק לחזור אליהם למיטה, ולגמור, ולגמור, וגופות על טייס אוטומטי ימשיכו לשבת מעבר דלת זכוכית ולאבד את חייהם לטובת נוסחה, שעזרה מעט להפיג את העוני האפשרי אך נעה ברוורס אחורה לפני 2 דורות , להמיס את שרירי הגוף לטובת מעמד של "היושב בכסא" ולא צריך ללכלך ידיו, וידיו של ההוא עכשיו מתבוססות באשתו שמחייכת וכבר לא אכפת לה מהקמטים בעיניים שההוא רואה כי הוא כל כך מעריץ שלה ויש להם ילדים שהם כבר אחרי 3 דורות ילדים חצי חצי שאף אחד לא שם לב.