מגי טביבי, ישראל אוגלבו: כל האמת על הזוגיות (והפרידה?) בבית האח הגדול.

מה ממגנט את מגי טביבי ל- ישראל אוגלבו אליה ולהיפך? מה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית? וגם-גלגול קודם של השניים. מסקרן אתכם לדעת?כנסו כאן

בחורה עם מחשב נייד

האמת, אני אוהבת להביט בה. בעיני, מגי טביבי הדיירת הכי יפה בבית האח הגדול. (אז מה אם עשתה ניתוחים? הצליח לה!) בנוסף היא בחורה בעלת הישגים ותחרותית. סטודנטית למשפטים ומנכלי"ת פרויקט גל למנהיגות צעירה. במפגש עם ישראל אוגלבו, מיד נוצר קליק. הוא בחור מושך עם עבר מעניין של חזרה בשאלה, הומלס, ברמן וגם…חשפן. מבחינת הישגים-  הוא ממש ההפך ממנה. מה מצאו הם אחד אצל השנייה? לאן מוביל הקשר?

 כדי לענות על השאלה, נבחן את ההתאמה הזוגית בין מגי טביבי ו- ישראל אוגלבו.

שילוב אותיות השם מצביע על יכולת להתאמה טובה, קשר סוער ומשיכה מינית. החיים ביחד מלאי עניין והפתעות. ולא הכל מושלם! כדי להצליח, על שניהם להסכים לגדול ולצמוח מהבחינה הרוחנית. מצד שני- אם כל אחד מהם יעדיף להישאר בשלו ולא לעשות שינוי בתכונותיו השליליות, עלולה להיות ביקורת הדדית שתגרום לעליות ומורדות די קיצוניים. בנוסף החיבור מצביע על נטייה לשליטה ושתלטנות. פה עליהם לדעת לשים את האגו בצד, ולא להיכנס למאבקי כוח.

 מי מספרת מפת לידה נומרולוגית קבלית על מגי טביבי?

השם מגי מעיד על אישה חמת מזג, רגשנית וקל לה לבכות ולהתרגש מכל דבר. ישנן סערות רגשיות בתוכה וקונפליקטים לא פשוטים. יש לה אינטואיציות חדות ואישיותה ממגנטת (מגי- השם מדבר בעד עצמו). היא רגישה לשליטה, עלולה להיות אגרסיבית ותוקפנית עם אנרגיות שמודחקות פנימה. כדי להצליח בתחום הזוגי ובכלל, עליה ללמוד לפתח סבלנות וסובלנות. יש בה נתינה ללא גבולות מול נטישה עצמית, אשר גורמים לפיצוצים לא נעימים. אוהבת חופש וחשוב שבן הזוג יאפשר לה.

 מה מספרת מפת הלידה על ישראל אוגלבו?

השם ישראל מעיד על אדם חם, פעיל ואסרטיבי. הוא מיני מאוד, אנרגטי ומלא מרץ. הוא יכול להצליח במעשיו, ובתנאי שיהיה אמיתי עם עצמו ושלם עם הדרך שבחר. הוא איש תקשורת מעולה, אוהב אדם וחברותי מאד. עליו ללמוד לשפר את ביטחונו העצמי בעיקר בתחום הזוגי. יש לו יכולת להגיע לגאוניות ובתנאי שלא יחפש שלמות ויהיה פחות ביקורתי ודקדקן. גם הוא כמו מגי, רגיש לשליטה ועלול להיות אגרסיבי ותוקפן עם אנרגיות המודחקות פנימה. כדי להצליח בזוגיות עליו ללמוד לפתח סבלנות וסובלנות כלפי בת הזוג.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי של מגי טביבי, ישראל אוגלבו- מה הוא מעיד?

 מגי טביבי – הנשמה שלה באה ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. היא חולמת על קשר "למות עליו". אז במקום לעשות שינויים בהתנהלות שלה, ולהתגבר על חוסר הסבלנות – התאהבה היא בישראל בבית האח הגדול. הוא מימש לה פנטזיה של מאהב אולטימטיבי שהייתה זקוקה לו. מצד אחד אולי טוב שהלכה עם הפנטזיות שלה עד הסוף, ומצד שני, אם לא הייתה מעזה- החיים שלה בזוגיות אחרת אולי היו משעממים בלי דינמיקה וחיות. ימים יגידו…

ישראל אוגלבו – הנשמה שלו באה לשחרר פחדים רגשיים, ולהפסיק לחפש גזעים כדי להישען עליהם. "אני מחזיק ממך כל יום מחדש יותר ויותר" אמר למגי. הוא צריך לשחרר תלותיות יתר, ועליו להפסיק לשלוט באחרים דרך התגובות הרגשיות. מחפש תשומת לב וחמימות כדי להרגיש אהוב. קשה לו עם דחייה רגשית ועליו ללמוד גישה בוגרת לחיים. התמקדות בקריירה, לקיחת אחריות ושליטה עצמית, יובילו אותו להצלחה. עליו לשחרר הרגלים ילדותיים המעכבים צמיחה, לפתח ביטחון עצמי ולא לפחד מכישלון.

 אז מה יש לנו? את מגי הממגנטת את ישראל ללב שלה. את ישראל המחפש גזע להישען עליו. גלגול קודם של פנטזיה בזוגיות, וגם מימוש הפנטזיה באמצעות הגבר שלא כ"כ רוצה לגדול. תכל'ס, יש התאמה זוגית יפה, שיכולה להימשך לאורך זמן אולם יש תנאי: שאת מגי טביבי, לא תנהלי את ישראל אוגלבו, והוא לא ינהל אותך…טוב לכם  – טוב לנו!

עדכון ל- 28.9.18: ישראל ומגי נפרדו

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום – ספר השמות המלא לפי הקבלה + זיווג מן השמים