מגי וישראל – רציני עד חתונה? – תקשור הוויתי™

מה קורה איתם עכשיו? נפרדו? יחזרו? (כותרת זו עודכנה ביום 30.9.18 לאחר פרסום הפרידה, שאר הפוסט נשאר בשלמות תקשור הוויתי™ למועד שבו נכתב)

ישראל עושה מאמצים לשוב לחייו הקודמים

הוא רואה בזכיה במיליון זכיה בלוטו ופחות רואה בכך קרש קפיצה להזדמנויות אחרות, עם זאת הוא לא פוסל ומה שיבוא יבוא. ישראל אוהב דברים בטוחים, וכרגע מקום העבודה שלו, היאסו, והחבר הטוב שלו מהווים עוגנים בחייו והוא לא מתכוון לוותר עליהם לעת עתה וממשיך באותו הקצב שהיה בו קודם.

מגי שונה מאוד מישראל, ההספקים שלה גדולים יש לה הרבה אנרגיות והיא יכולה לאחוז בכל כובעיה וללהטט בין המשימות השונות של חייה. כך היא תמשיך בלימודים, בהובלה חברתית ובכל מקצוע יופי או עסק שתחל. היא נושאת עיניה גבוה והיא רצה למרחקים ארוכים. בניגוד לישראל, שרואה בחברות אחת כבאה על חשבון חברות אחרת, ובמשימה אחת כגוזלת זמן ממשימה אחרת ומנסה לתעדף אפשרויות. מגי יכולה לרוץ על הכל.

 האם הקשר הזוגי ביניהם שורד?

ברגע זה למרות שמבחינת ישראל הכל עסקים כרגיל, והימים בנפרד, הם אצלו חלק מתיחזוק השגרה שכל כך חשוב לו, מגי רואה את הדברים אחרת.

עם חברה הקודם ניקיטה, מגי לא הרגישה בטוחה, הרגישה שהיא עוד חלק מחייו ולא החלק העיקרי ולכן לא ידעה אם הקשר יוביל לחתונה, הספקות ניקרו בה ולכן חיפשה דרך לצאת מהקשר, יתכן מאוד שהכניסה שלה לבית היתה מסיבה זאת. מגי חיה את חייה באינטנסיביות, היא לא שוקטת על השמרים. ברגע זה גם ישראל מעורר בה את אותם הספקות, למרות שבשכלה היא מבינה שהוא צריך את הזמן הזה בשביל לחזור לחייו אפילו לשמור על חייו במושגים שלו (חיים שעברו טלטלות וחי מרגע לרגע). ברגש, קשה לה להתגבר על עצמה, היא אוהבת אותו וקשורה אליו, היא רואה בו "אח" נשמתי . לא סתם היא אמרה שהם "אחים" בתחילת הקשר ביניהם, יש ביניהם הרבה מן השונה, אך גם הרבה מן הדומה, הוא בהחלט איתה משורש נשמתה. מגי חשה בחסרונה של הקירבה הפיזית ביניהם. היא רוצה לראות אותו מול עיניה ולהרגיש את השלמות שיש להם כשהם ביחד.

במה הם דומים?

מגי וישראל דומים בסיפור החיים, שניהם רצים בודדים, Lone Runner.

על אף גילה הצעיר, מגי רצה קדימה בכל ענייניה ושומרת על הקרובים לה שלווים ובטוחים. ישראל גם הוא למרות התנכרותה של משפחתו אליו הוא ממשיך לנצור אותם בליבו, אין בליבו דבר על איש, הוא רודף חסד ושלום. שניהם מציתים אש כנגדם, על לא עוול בכפם. מגי טובה ועוזרת לכולם, אך לא בצורה שמפרסמת את עצמה, אלא בצורה נסתרת, היא תומכת ומקדמת את הסובבים אותה, רגישה ויקרה.

מגי וישראל מתואמים מוקטן

מה יהיה ביניהם בהמשך?

הם ישארו ביחד והקשר ביניהם יתהדק.

לא מן הנמנע כשהקשר יוביל לחתונה באם תהיה בו ההתבססות הראויה אשר נחוצה מאוד לישראל עקב סיפור חייו. למעשה זהו הדבר אשר ישראל בוחן עכשיו, אם יוכלו להצליח ביחד, שכן אין הוא רוצה לאכזב את מגי, ליצור איתה קשר זוגי קצר ימים שיגרום לה צער ובושה.

מה נכון עבורם?

טעות מצידם תהיה לחשוב שהצלחתו של כל אחד היא בנפרד. הן מבחינת מגי והן מבחינת ישראל, כאשר המחשבה הגורמת לכך היא שבחורים ובחורות שהם רווקים מצליחים יותר במדיה, מוזמנים יותר ומספקים כר רחב יותר לרכילות (עם מי יצאו, עם מי הם ממשיכים וכו')

במקרה שלהם, הזוגיות שלהם עצמה היא מעוררת סקרנות מספר אחת, היא הפריט המבוקש במדיה,  שכן יש לה מרכיבים של רומן רומנטי ביחד עם רוחניות עמוקה.

מגי וישראל צריכים לאזור אומץ ולהמר על הקשר ביניהם, ההצלחה שלהם ביחד תעלה בהרבה על ההצלחה האישית של כל אחד מהם.

מתי יתבסס הקשר ביניהם?

קרוב לוודאי ששניהם ירוצו זה לקראת זה בקרוב מאוד וכשיגיעו להחלטה הזאת, לא יפרדו אף לא לרגע. ההצלחה המשותפת שלהם ברורה וחזקה, לא תהיה להם כל בעיה להתחתן.

תקשור הוויתי™ מתייחס לתמונת המצב כפי שהיא נראית בהווה.