מגזין לנשים – לכל גיל ומין

בחורה עם מחשב נייד

מי מאיתנו לא מצאה את עצמה לפחות פעם בחיים ממתינה בתור למספרה כשלצידה ערמה ענקית של מגזינים של נשים, לאו דווקא חדשים כל כך, לעיתים המגזינים הללו יכולים להיות מלפני כמה וכמה חודשים ואף מלפני מספר שנים, ועדיין עיון בהם הינו חוויה מהנה כל פעם מחדש, תמיד יהיה מוסף מעניין, כתבה מרתקת, רעיונות שונים והכל יהיה מנקודת מבט נשית. מגזין לנשים על אף היותו פונה אל המין הנשי, בשנים האחרונות מכיל בתוכו גם מדורים הנחשבים "גבריים" יותר כגון, מודעות תכנון ובניה, עבודות נגרות, תיקוני בית קטנים ושיפוצים.

מי האנשים אשר יכולים להנות ממגזינים לנשים?

בשנים האחרונות חל עירבוב שלם בין מגזין לנשים ומגזין לגברים, כמו שנשים רבות בוחרות לעיתים לרכוש מגזין אשר נחשב למגזין לגברים ואף לעשות לו מנוי, כך גם גברים רבים, נהנים מקריאה במגזינים אשר קהל היעד העיקרי שלהם הינו נשים. בשנים האחרונות גברים רבים החלו מטפחים עצמם מבחינה חיצונית, גברים רבים החלו לעשות טיפולי פנים כאלו ואחרים, לעשות שעווה והסרות שיער בלייזר, גברים רבים מתחברים יותר ויותר לצד הנשי שלהם, אין הדבר אומר שהם בקרוב יצאו מארון כלשהו, ממש ממש לא! הדבר מבשר על בואה של תרבות יוניסקסית, הכל יותר מעורבב ונשים וגברים מתחברים יותר לצדדים הנשיים והגבריים שלהם.

מה ניתן למצוא במגזינים לנשים?

כאמור, מגזין לנשים נקרא מגזין לנשים אך ורק מפני שקהל היעד שלו במהותו הוא קהל נשי והרוב המוחץ של הקוראים הוא בעצם קוראות, אולם מכיוון שמספר הגברים אשר נהנים לקרוא מגזינים של נשים הולך וגדל, בשנים האחרונות ניתן לראות במגזיני נשים מדורים אשר מיועדים לגברים, לדוגמא מדורים על טיפוח עור הפנים והגוף של גבר, כתבות על נשירת שיער גברית, כתבות על טיפולי פוריות לגברים אשר יש להם זרע מדולל וכד', יחד עם זאת ישנם מדורים מקבילים גם לנשים אשר מהוות את רוב קהל היעד, מדורי טיפוח ויופי, מדורי תרבות, כתבות אשר בדרך כלל מתמקדות בנשים כאלו ואחרות אשר יש להן איזשהו מסר להעביר, סיפור מרתק או נשים מצליחות.

לכל אלו מתווספים כמובן מדורים המייחדים כל מגזין, כאשר אתם מתעניינים ברכישת מנוי למגזין כלשהו, כדאי לכם לפני כן לדפדף בכמה מהם בכדי להתרשם איזה מהמגזינים מושך אתכם יותר, באיזה מהמגזינים ישנן כתבות אשר יותר מעניינות אתכם, באילו יש מדורים קבועים או כותבים בעלי טור קבוע שיותר מעניינים אתכם. תוכלו להתייעץ עם חברה או חבר טוב טרם תחליטו והכי חשוב, אל תתפסו לקלישאות לדיעות קדומות, ולקהל היעד ההגיוני של אותו מגזין, יכול מאוד להיות שתמצאו את מה שמעניין אתכם דווקא במגזין אשר אינו פונה אליכם ואינו מכליל אתכם בקבוצת היעד שלו.

דנה שמעוני
ככל שאנחנו גדלים, מתבגרים ומתפתחים, החיים מציבים בפנינו אתגרים חדשים. המסע שלי בחיים האלה מגוון ומלא צבעים, וכל שלב, כל גל, כל שביל חדש מזמן לי שיעור, אותו אני רוצה לחלוק אתכם, הגולשים.