מבקרת פנים חדשה לחברת החשמל

עם מינויה של רוגוזינסקי, הנהלת חברת החשמל מונה חמש נשים, כחלק מהמדיניות אותה מוביל דירקטוריון החברה המונה שמונה נשים מתוך שבעה עשר חברי דירקטוריון

בחורה עם מחשב נייד

בסוף השבוע שעבר מונתה ניצה רוגוזינסקי למבקרת הפנים של חברת החשמל.

עם מינויה של רוגוזינסקי, הנהלת חברת החשמל מונה חמש נשים, כחלק מהמדיניות אותה מוביל יו"ר דירקטוריון חברת החשמל האלוף מיל. יפתח רון-טל: המבקרת ניצה רוגוזינסקי מצטרפת לדוברת החברה, דליה בודינגר, לענת שמיר מנהלת אגף השיווק בחברה ולנאווה טרינצ'ר מנהלת אגף תקשורת רחבת-פס, ולאורנה גולן הממונה על מעמד האישה בחברה.

ניצה רוגוזינסקי - מבקרת הפנים של חברת החשמל
ניצה רוגוזינסקי - מבקרת הפנים של חברת החשמל

ניצה רוגוזינסקי (41) הינה בעלת ניסיון של כ-15 שנים בביקורת פנימית, ניהול סיכונים, רגולציה, SOX וממשל תאגידי. שימשה כמבקרת פנימית ראשית ב-עמיתים, אופאל טכנולוגיות עתידיות, וביצעה ביקורת פנימית למגוון רחב של חברות במשרד רואי החשבון קוסט פורר גבאי.

רוגוזינסקי היא בעלת תואר שני במשפטים לראיית חשבון (M.L.L) מאוניברסיטת בר-אילן, תעודת מבקר פנימי מוסמך מארצות הברית (CIA) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בראיית חשבון מהמכללה למנהל.

ניצה רוגוזינסקי, שמונתה על ידי דירקטוריון חברת החשמל, תחליף את  יגאל הראל, אשר פרש לפני כחודש.

יו"ר דירקטוריון חברת החשמל, האלוף (במיל.) יפתח רון-טל, אמר עם קבלת ההחלטה על מינויה: "גוף ביקורת חזק, עצמאי ונחוש, הינו תנאי הכרחי להתנהלות תקינה של כל חברה ובמיוחד של חברת החשמל, ומבטא את מדיניות הממשל התאגידי בישראל".

"מינוי מבקרת שלה ניסיון וידע רב", הוסיף רון-טל, "המגיעה מחוץ לחברה, יאפשר בחינה וביקורת נטולת פניות, עניינית ומקצועית, לטובת חברת החשמל. המבקרת שנבחרה הינה המקצועית, המומחית והטובה ביותר מבין כל המועמדויות שהוגשו ואני בטוח שתתמודד בהצלחה רבה בתפקיד משמעותי זה".

אלי גליקמן, מנכ"ל חברת החשמל, אמר, כי : "בפני הגברת רוגוזינסקי עומד אתגר. הביקורת בחברת החשמל היא כלי משמעותי אשר בשנים האחרונות הוטמע בתרבות הארגונית ויש לברך על כך. מינוי זה מחזק את המגמה החיובית של הצערת השדרה הניהולית בחברת החשמל כמו גם את מדיניות הדירקטוריון לייצוג נשים בתפקידים בכירים בהנהלת החברה".

נשות חברת החשמל
יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!