מבחן האמת שלי עם עצמי

עומדת בפני מבחן האמת, מול אנשים החושבים שיש להם זכות לרמוס את כבודי. נאבקת לא לחזור לילדה של פעם

בחורה עם מחשב נייד

אני עומדת בפני מבחן כרגע של אנשים שחושבים שיש להם זכות לרמוס, לפגוע, לקלל , למחוץ את כבודי, אנשים שמרכלים מאחורי הגב , לפעמים גם בפנים, מאכילים את עצמם ברוע  כלפי, רוע לא מוצדק. אני במרכז, הובלתי למקום הזה בעל כורחי, בלי שבחרתי בו.

לרגע מבצבץ ראשה של הילדה של פעם.

הילדה של פעם הייתה נשברת לרסיסים, מתמוטטת, פוגעת ומלקה את עצמה,  לוקחת אחראיות על דברים שלא עשתה, הילדה של אז הייתה מחפשת מה לא טוב בה, מייסרת את עצמה, מרכינה ראש ומאפשרת לפגוע. הילדה של אז, הייתה מתחפרת במיטה בוכה ביום וגם בלילה. מאפשרת לאותם אנשים לפגוע,. מתוך צורך בחיבוק, גם אם מזוייף, מתוך אמונה עיוורת באנשים. מתוך חוסר בטחון עצמי, מתוך כניעה.

קל מאוד לחזור להיות הילדה ההיא, זאת שתמיד תתחבא בתוך תוכי.  “החכמים“ ידעו ללחוץ היטב על הנקודות הרגישות, ינצלו את החולשה, יגידו את המילים הנכונות, אלו שיעצימו אותם ויחלישו אותי.

אבל אני מנסה להרים את הראש גבוה ולא ליפול למלכודת ההרסנית הכי קל ליפול אליה, היא נמצאת פה חוסר תשומת לב קל והופ… אני במדרון החלק, שוקעת ברחמים עצמיים.

הילדה של היום מפוכחת יותר, נושמת עמוק, סופרת עד 100, לפעמים עד 200 .

הילדה של היום מרימה ראש וגאה במי שהיא, מבקשת חיבוק מכל מי שראוי לו. עושה חשבון נפש אמיתי, מאמינה בעצמה קצת ,יותר מנסה לסנן את הרוע, להתמודד עם הקשיים.

אני עומדת בפני מבחן האמת כרגע, לאהוב את עצמי גם ברגעים שהסביבה פחות אוהבת. אבל אני לא תלויה בהם יותר, אני חזקה מהכל.

אחת מאיתנו
הבלוג הסודי של הבלוגריות בסלונה, שבו ניתן לכתוב בעילום שם את כל מה שלא נעים לכתוב בבלוג הרגיל