מבחן אישיות שמישהו צריך להמציא: איזה אגוז אתם?

נכתב במקור בבלוג שלי בישראבלוג. לא ברור מה יהיו השאלות במבחן הזה, אבל התוצאות יהיו כדלהלן:

בוטן: אתם מאוד מגוונים ומתאימים את עצמכם להרבה אנשים וסיטואציות. החיסרון: אתם מאוד אלרגניים ויש אנשים שממש סובלים מכם. בהרבה מקרים אתם משמשים תחליף לאגוזים אחרים ונחשבים יותר בגלל מחירכם הזול.

מקדמיה: אתם נראים קטנים וחלשים, אבל יש לכם קליפה מאוד מאוד קשה. בני המזל שיצליחו לפצח אתכם ימצאו בפנים טעם גן עדן. החיסרון: קשה לצרוך אתכם באופן קבוע כי אתם מאוד יקרים.

אגוז מוסקט: אתם נראים לא מעניינים, אבל כמות קטנה מכם משדרגת פלאים כל מה שנמצא לידכם. החיסרון: חייבים להשתמש בכם ממש מעט, כי אתם מאוד דומיננטיים.

אגוז מלך: אתם בריאים וטובים ללב. החיסרון: ניכרת בכם מרירות מסוימת.

פקאן: אתם הולכים טוב במתוק, במלוח, בקלוי ובטבעי ובכל הצורות מאוד טעימים. החיסרון: יחסית לאגוזים אחרים אין לכם ערך תזונתי מי יודע מה.

אגוז ברזיל: אכילה של עד ארבעה מכם ביום מעולה למניעת סרטן ושאר מחלות. החיסרון: בכמות גדולה יותר אתם הופכים לרעילים ואתם גם לא נראים משהו.

צנוברים: אתם נורא יקרים וסנובים, אבל מי שמכיר אתכם מהבית (מחיפה?), יודע שבשכונה שבה גדלתם היו עוד אלף כמוכם מפוזרים ברחוב.

קשיו: רוב האנשים מעדיפים להטביע אתכם במלח, אבל אתם הרבה יותר הכי בריאים – אם כי פחות טעימים – כשאתם טבעיים. חיסרון: המחיר. (ההגדרה של תמי)

אגוזי לוז: אתם פשוטים למראה וקשים לפיצוח, אבל יש בכם איזון נדיר של טעם אגוזי וטעם אדמתי שהארומה שלו מתגלה רק ליודעי חן. בעיני השאר אתם סתם אגוז זול. (ההגדרה זו ש)

פיסטוק: אתם ירוקים ומשוגעים ומוכנים לכל הרפתקאה. טעימים בטבעי, במומלח, בממותק, עם מי וורדים, עם בשר, עם גלידה, עם עוגה, עם ווטאבר. אנשים מסווגים אתכם לפעמים כאקזוטיים למרות שהם טועים, זה בעיקר הקונטקסט שעושה אתכם אקזוטיים. וצריך להיזהר לא לשבור עליכם את השיניים. (ההגדרה של זו ש)

בוטנים אמריקאים, שקדים מצופים: אתם לא מאמינים שמישהו יכול לאהוב אתכם כמו שאתם ולכן מקפידים לעטוף את עצמכם בעטיפות שונות ומשונות שיוסיפו לכם צבע, מתיקות או פריכות. לרוב אתם טועים. (ההגדרה של חנן כהן)

ועכשיו אתם מוזמנים להוסיף אגוזים משלכם ו/או למצוא את עצמכם בין האגוזים הנ"ל. הייתי רוצה להגדיר את עצמי כמקדמיה, אבל נראה לי שאני נוטה יותר לאגוז ברזיל.