מבורכת

בחורה עם מחשב נייד

 

 

2016-01-09_1452340754

אני אשה מבורכת. אמיצה, יצירתית, חושבת, שואלת, סקרנית, אוהבת, מאוד אוהבת.

אני אשה שמקבלת באהבה גם את הנשיות שבה וגם את המאפיינים הגבריים שנוכחים באישיותה, ולא מפחדת לשנות, לאתגר, לשבור גבולות.

אני אשה לומדת, כל החיים אני לומדת וצומחת ומתפתחת ומעזה ומעוררת השראה.

אני אשה שאוהבת אדם ומאמינה בבני אדם, ומאמינה בטוב – כל כך מאמינה בטוב.

אני מנהיגה ומנהלת, אני רקדנית ואמנית, אני חברה מסורה ומפרגנת, אני בת זוג חמה ותומכת ואני אימא – כל כך אימא, מהיום שבו ילדתי את שני ילדי היקרים מכל.

אני אשה מבורכת, במי שאני ובמה שקיבלתי, מבורכת בעושר פנימי וחיצוני, מבורכת במשפחה שהיא עוגן ובית, מבורכת באהבה כל כך גדולה מהאיש שלי, מבורכת בחברות וחברי אמת, ובאנשים חכמים וטובים שפגשתי בדרך. אני מבורכת בחוויות חיים עשירות ובהזדמנויות יוצאות דופן והישגים פורצי דרך.

אני מבורכת בשכל ישר ובו זמנית ברגש בעוצמות כל כך גבוהות. אני מבורכת בשלווה פנימית, בתבונה ובשקט לצד שמחה מתפרצת, צחוק ותשקה סוערת. אני מבורכת בגוף חזק ובריא ובעיקר מבורכת ביכולת להכיר בכל אלה ולהוקיר אותם, להודות וליהנות מכל הטוב הזה.

ובשנה האחרונה אני גם אישה שאימהותה נגזלת. אימא שנאלצת לחיות במנותק מילדיה, שנפשם הרכה טומאה בהסתה ,שנאה ושקר, קנאה, נקמנות ויצר הרע.

אני אשה מבורכת שבאחת הפכו חייה מלאים בעצב ויגון, שבגרונה יושב כעת כדור ענק של כאב, המחליש כל עצם ושריר בגוף. אשה מלאה געגוע שזורם כמים מהעיניים הפקוחות והסקרניות שהיו לי.

כמו רעל שמוזרם אל נהר החיים ומעכיר את המים, כך צובעים הרגשות הכל כך קשים הללו את המים המבורכים של חיי. ואני מוצאת את עצמי עומדת מול הפרץ ונאבקת בכל כוחותיי לעצור את כוחות הרשע מלהשתלט.

לעיתים מסרבת להאמין,

לעיתים מתאבלת ונמלאת רחמים עצמיים,

נשברת,

מתפוררת,

מתרסקת,

ובוכה,

כל כך בוכה.

ואז בוחרת. בוחרת לקום, לאסוף את השברים והלב המנופץ ולעמוד על רגליי. שואבת מהנהר שלי את הזוהמה והרפש, לעתים במהירות ובמרץ ולעתים אט אט.

כי אני מבורכת. כך נולדתי, כך אחיה את חיי ורק כך אחזיר את ילדיי באהבה גדולה אליי.