מבוקשת – עזרה למאותגרת טכנולוגית…:)

נתקעתי ברמה הטכנית – יש לי בעייה שאני לא מצליחה להתגבר עליה….
מי מתנדב לעזור?

בחורה עם מחשב נייד

עבדתי דווקא ממש לא רע, שייטתי בין הפונקציות השונות כאן ברמת בסדר גמור, אבל אצל פולנייה כמוני פונקציית "בסדר גמור"  הרי לא תשאר לה לאורך זמן , מישהו או משהו ישנה את הסטטוס הזה. הייתי בטוחה ש"נהדר"  השתלטתי על  העניינים כאן (לפחות על החלק השמיש לי בשלב הזה) ואתמול…..אתמול החלק הטכני  שלי יצא לחופשת מולדת או לקח חל"ת – בלי לבקש אישור, למרות שהנהלים של החברה אצלי דורשים הודעה של חודש מראש, הייתה התעלמות מוחלטת מהנהלים והופס…אני לא בפורמט שאני רוצה להיות בו (מי שואל אותי בכלל מה אני רוצה?), פוסט שהגבתי לו הופיע בפונטים מבהילים בגודלם ואני נבהלת מכאלה, לא נבהלת בקלות, אבל פייר – מבהיל אותי וגם לא אסטטי לי בעין תורנית, זה יפה זה?
ניסיתי לשחק עם פונקציות שונות שמופיעות , אפילו ל"עזרה" הגעתי – אבל כנראה שממש ממש לא רוצים לעזור לי הפעם, "שיחקת יותר מדי" ילדה, לא יפה, לא עושים ככה, אם יודעים – עובדים, לא יודעים? מבררים קודם ואחר כך שואלים….ואני, בעוונותי, נכנסת לטרנס כתיבה, כותבת ולא קוראת פעם שנייה  (ככה אני כותבת) ולא שמה לב לדרך שבה מוגדרים הפוסטים וככה כשהבטתי בתגובה למאמר – קיבלתי חום ושום אקמול וירטואלי לא היה לי לעזר כאן.
אמרתי לעצמי (אני מנהלת דיאלוגים עצמאיים במצבי משבר שכאלה) , או קיי – היסטריה לא תעזור כאן, בואי ננסה לעבור לפורמט אחר – גם סירב לשתף פעולה, לא נותר אלא לעבור לתוכנית ב' – להעזר במישהו שכותב כאן ואולי מבין ברזי הטכנולוגיה שאני פיקששתי כאן, ו….הופס, עוד משבר קטן, ערב נטול משברים – וזה די מעצבן תודו. למי להתקשר למי? לא יודעת. אני מנסה להעביר במוחי הקודח את רשימת הכותבים ומגלה לדאבון לב שלמעשה אין לי שום אמצעי קשר אחר טלפוני או מיילי עם אף אחד/ת כאן.
כמה אידיוטית אני יכולה להיות? מסתבר שדי הרבה…הרי דיברתי עם מישהי מכאן, מישהי מהרשימה, נתתי לה את מספר הטלפון שלי ואני לא מוצאת בתגובות את מספר הטלפון שלה….למה? כי אני בנאדם מאד מאד מסודר (זה מפחיד עד כמה אני מסודרת), אולי היא תהייה המקור שממנו תבוא היישועה. בסך הכל כמו שביקשו ממני עזרה – הרי שגם אני יכולה, נכון? מקסימום מישהו יגיד…תשמעי – לא מתאים לי, אין לי סבלנות / כח לעזור עכשיו או "לא יודע".
חשבתי על אופצייה אחרונה והיא לפנות ל"עזרה" של המערכת, אבל בדרך כלל פנייה למערכת (רוב המערכות) דורשות יותר מיום אחד…..ואני – זה פשוט צורם לי בעין, אז אולי משהו יסתדר יותר מהר….בוא נאתגר את המערכת ואת הכותבים כאן – אולי מישהו יפתיע וירים טלפון או יכתוב למייל וינסה לעזור, נראה אתכם….
03-6774947
orlybe27@gmail.com
פשוט יום טוב וכמובן….תודה