מאפים טריים של בונז'ור לראש השנה

בחורה עם מחשב נייד

לכבוד ראש השנה המתקרב, אני בתור עצלנית ולא מצליחה במיוחד בתחום האפייה במטבח, מחפשת פתרון לעוגות קנויות איכותיות לחג, שאינן נופלות באיכותן מהעוגות הביתיות.

המאפייה האיכותית בונז'ור מציעה לקראת החג  סל מאפים ביתיים שיפארו את שולחן החג במגוון עשיר ומיוחד, שישאירו לנו טעם מתוק בפה לאורך כל השנה.

כפי שאנחנו יודעים, תפוחים הינו מרכיב הכרחי בשולחן החג, ולא רק כדי לטבול אותם בדבש.

למי שנמאס מעוגות הדבש הבסיסיות והמשעממות, בונז'ור מחדשת השנה את עוגת הבריוש המסורתית, ומציעה עוגת בריוש תפוחים ופרג טרייה, המשלבת בין בצק אוורירי ונימוח למלית עשירה של תפוחים עסיסיים ופרג.

העוגה, במתיקות מעודנת, מתאימה לקינוח אחרי ארוחת החג, והינה בכשרות פרווה. לי לא הייתה שום בעיה לאכול אותה גם לפני החג -תמיד יש סיבה לחגיגה.

גם ילדים מאוד אוהבים את העוגה המיוחדת:

 

קינוח נוסף שיתאים לשולחן החג הינו מיני שטרודל אגוזים – מיני מאפה בצק שטרודל, המשלב מלית אגוזים משובחת במרקם עסיסי של טעמים אותנטיים ולצד שתייה חמה יחתום במתיקות את ארוחת חג.

מדובר במיני שטרודלים קטלניים: אני, שמשתדלת לשמור על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת, לא הצלחתי להתאפק וביצעתי חיסול ממוקד ל-3 שטרודלים בחצי שעה!

 

עוד מציעה בונז'ור לקראת החג, חלה מתוקה עגולה בתוספת צימוקים. השנה כבר לא צריך לריב יותר על חתיכת הלחם עם הצימוק, כי החלה של בונז'ור השנה מגיעה עם תוספת גדולה במיוחד של ענבי צימוקים מובחרים.  החלה עשויה מבצק אווירי, ולרגל החג מוצעת בצורה גדולה מהרגיל.

בונז'ור מפתחת מגוון רחב של מוצרים אפויים, הנותנים מענה ופיתרון לסל מוצרים מלא לכל חג וחג. בנקודות המאפה של בונז'ור ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי בונז'ור טריים וריחניים שבלעדיהם שולחן החג לא יהיה מושלם. כל מוצרי בונז'ור נאפים בנקודות המאפה עצמן, ונמכרים טריים הישר מהתנור. המאפים מוצעים בנקודות המאפה, ברשתות השיווק של הריבוע הכחול וברשתות הפרטיות.

כשרות: פרווה-  בהשגחת חו"ג חתם סופר בני ברק ורבנות מקומית קרית גת

 

 מחירים מומלצים לצרכן:

בריוש תפוחים פרג – 26.99 ₪

מיני שטרודל אגוזים – 34.5 ₪ לק"ג

חלת צימוקים – 10.99 ₪

juli1974
אוהבת לכתוב על החידושים ודברים שמעניינים אותי