מאמינה גדולה בירוק

למה רק לי מגיע כל הירוק הזה?

לא רק לי מגיע כל הירוק הזה גם לכם מגיע. התחלתי מסורת חדשה בזכות מקום חדש ומקסים, כל שישי לקראת צהריים סוגרים שבוע ומתחילים סופ"ש אצל חדווה בגן באבן יהודה.

פוסט 4 מרחבים

חדווה היא אישה כזו מהסרטים, ידה בכל, Wonder Woman , מפוצצת בכישרון ואנרגיות טובות. את חדווה הכרתי לפני כמה שנים דרך חברה משותפת על בסיס יחסי עבודה.

חדווה וחברים
חדווה וחברים

בסיומו של כל תהליך תכנון ועיצוב הבית אני ולקוחותיי ממשיכים לשלב הסטיילינג. שלב שאנחנו מכניסים את הנשמה לתוך הבית, נותנים לכל האנשים הגרים בבית לבוא לידי ביטוי. הירוק כצבע וכמשהו חי הגדל ומתפתח בתוך הבית עושה לנו טוב. בעבר הייתי מתחילה את סבב הקניות עם לקוחותי בחנויות מדליקות לאקססוריז אבל בשנים האחרונות אני מתחילה אצל חדווה בגן. מוזמנים לראות דוגמאות לסטיילינג בשילוב ירוק כאן.

קיר סטיילינג 1

חדווה בעלת משתלה מעל עשור, אדריכלית נוף ומרצה בשנקר, בעלת צוות להקמת גינות בכל הגדלים  ומספקת שירותי אחזקת גינות.

לפני חצי שנה חדווה נאלצה לעזוב את המקום הקודם בו המשתלה הייתה ממוקמת ועשתה מהלימון לימונדה. היא הבינה שזו הזדמנות גדולה לממש את חלומה ויצרה חווה אקולוגית המכילה את התגשמות כל החלומות שלה.

חסות 1

מרכז הדרכה לגינון ישראלי, שיתופי פעולה עם אוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים, משפחות המעוניינות להשכיר שטח קטן של אדמה לגידולים משפחתיים מוזמנים לבוא ולגדל את הירקות והפירות באופן עצמאי.

אוכל צבעוני 1

במשתלה יש מגוון גדול של צמחים יפהפיים, וכלים מיוחדים ודקורטיביים ממגוון חומרים וסגנונות וגידולים של ירקות אקולוגיים.

מרחבים 222

בימי שישי החגיגה בעיצומה מוזיקה מצויינת ברקע, מדורה קטנה, סנגריה חמה, מהירקות הגדלים בשטח מבשלים במקום מטעמים טריים ובריאים בסגנון FARM TO TABLE, עגלת קפה עם בראוניז מצויינים,מכירה של ירקות טריים ואקולוגיים ומכירה של פרחים לשבת.

אוכל סיר 11

ממליצה לכם לנסות לסגור את השבוע אחרי שסיימתם את סיבוב הסידורים האחרונים לקראת הסופ"ש, צהריים מוקדמים, להגיע ליהנות מהחווה האקולוגית של חדווה בגן באבן יהודה, לאכול ארוחת צהריים קלילה ובריאה לנשום אוויר רגוע ונעים, לשתות משהו ולהנות מהירוק הירוק הזה.

פוסט 4 משפחה

 צילום: איריס דיניץ

איריס דיניץ מעצבת פנים
מעצבת פנים בשרון, עובדת בעיקר בפרויקטים של שיפוץ בתים פרטיים ודירות עם אהבה מיוחדת לעבודה עם לקוחות בני 60+ והכנת ביתם לשלב השלישי בחייהם.