מאמא שוקעת למשקיעה – בשעה

אני לא יכולה ללמד אותך בשעה לאפות ולזלף, אבל אני כן יכולה ללמד אותך איך בהשקעה של שעה תוכלי להעשיר את מדף המשחקים של ילדי הגיל הרך ברמה שגם הילדים וגם החברות יעריצו אותך

20160229_161335

אני מחכה שנה שלמה לחודש הזה, החודש לפני פורים, בו בכל החנויות והסטוקים אפשר למצוא שלל אביזרים.

מעבר לתחפושות אני מנצלת את החודש הזה להעשיר את מדפי המשחקים של הילדים בשתי דרכים שונות.

הראשונה היא המובנית מאליה כמעט – ארגז תחפושות. ארגז תחפושות הוא לא מילה שווה ללהוציא מליון כסף על תחפושות סופר מעוצבות. בארגז התחפושות שלנו יש בעיקר אביזרים, חצאיות טוטו, עגילי פיראט, מסיכות שונות ומשונות, כובע טיולים ישן שלי, התחפושות הישנות אחרי שפורים עובר וכל יצירה שהם עשו שאפשר ללבוש כמו למשל שרשרת מדליות. הארגז משמש אותם לשעות של הנאה. תציצי בחנויות והתחילי ארגז משלך, בסטוקים את יכולה ליצור מאגר ראשוני בהשקעה די מינימלית.

אבל מה שבאתי לספר לכן הפעם הוא הדברים הפחות מובנים מאליהם – איך אביזרי התחפושות מעשירים לנו את המשחקים הרגילים.

הנה, בתמונה למעלה, ילד יומולדת עם כתר שהוא בעצם אביזר תחפושת לפיה. כמה קל ככה פשוט. תדאגי כבר עכשיו לזרים לילדים שיחגגו השנה – כי אחרי פורים תחפשי כאלה בנרות.

20160229_132232

אם יש לך ילד (או ילדה, בואו נודה במציאות) בחוג ספורט או בלט – זה הזמן שתוכלי למצוא בקלות בגדי גוף. אחרי פורים זה לחטט רגליים שעות. אם יש סיכוי שאחד מהילדים יירשם שנה הבאה לחוג הזה – קני עכשיו.

20160229_141906

אם הילדים שלך נהנים לשחק עם טרקטורים בארגז החול או בבית – את יכולה לשדרג להם את החוויה בקניית קסדת בוב הבנאי. כשהיא לא ממותגת היא לא יקרה בכלל.

20160229_132553

יש לך כבר תיבת כלי מוזיקה? זה הזמן להוסיף אליה רעשנים.

20160229_132403

ואם יש בבית שידת איפור / מספרה של ילדים אפשר לפנק אותם באיפור אמיתי, אם את ממש זורמת…

20160229_132624

אם במשפחה צפויה חתונה ויש לך בת שאמורה להיות שושבינה את יכולה לשמח אותה גם בהינומה. כן, תחביאי אותה בצד עד לחתונה עצמה.

SSSS

ילדים שאוהבים לשחק במלחמה ישמחו לקבל אביזרי פורים שמיועדים לציידים / קאבואים וכן הלאה. אישית עוד הצלחתי להימנע מרוב אלו אבל ברור לי שזה רק עניין של זמן עד שהם ידרשו.

בסטוק-כלשהו מצאתי קשתות עם אוזני דגל ישראל, מייד הסלקתי 4 ליום העצמאות, הם מחכים בפינה נסתרת בשקט. אני רק צריכה לזכור אותם כשיגיע הרגע.

ZZZZ

ודוגמא אחרונה –

ארגז כלי הרופא שלכם ישמח מאוד מאוד לכובע של אחות, עוד סטטוסקופ, זריקה וכדומה. את הבירית ההזויה השליכי לפח בלי שהילדים יראו.

זהו, את משוחררת לצאת לסיבוב קניות ולמצוא את אביזרי הפורים שיעשירו את המשחקים בבית שלכם, הנאת כולם מובטחת!