מאחורי הקלעים של הפשיעה בישראל עם הכתב והפרשן לענייני משפט- גיא פלג

מיטב הסיפורים מאחורי הקלעים של עולם הפשע והמשטרה בהרצאה אחת מרתקת, שתשאיר אתכם מרותקים, כמעט כמו הסדרה 'נרקוס'.

גיא פלג 1

אמש במסגרת 'תרבות ודעת' התקיימה במדיטק חולון הרצאה מרתקת וייחודית על מאחורי הקלעים של הפשיעה בישראל עם הכתב והפרשן לענייני משפט- גיא פלג.
גיא פלג התחיל את הקריירה שלו ככתב ספורט במקומון בחיפה, התקדם לידיעות אחרונות וכיום הוא כתב המשפט של חדשות ערוץ שתיים. במהלך עבודתו העיתונאית הוא יצר קשרים ארוכי שנים עם ראשי ארגוני הפשע בישראל והרצאתו משובצת בסיפורים ייחודיים מתוך עבודתו.
במקצוע כמו שלו, פלג טוען, המזל והמקריות שחקו לטובתו בהישגים עיתונאיים. תמיד הסיפורים מפתיעים אותך ברגע שאתה לא מעלה על הדעת, כמו בחדר הלידה של אשתו, בשדה התעופה כשחזר מאילת, בדומו בפירנצה ומה לא.

בהרצאה פלג חשף בפנינו סיפוריים מרתקים המבטאים את הקשר המיוחד שלו עם ראשי ארגוני הפשע בישראל. מרכז הכובד שלו הוא הקשר הבלתי אמצעי איתם. הוא בקשר יומיומי עם הקשים שבעבריינים בארץ.

מה הקשר של חייל צה"ל שנרצח לבין אלכס דובינסקי, העבריין המוכר? ואיך קרה שמספר ימים לאחר שאמו של החייל שכלה את בנה היא עצמה נרצחה?
האם זה אתי לפרסם משהו שאתה שומע בשירותים? ואיך זה מאיר באור חדש את פרשת משפט הולילנד?
על מי נאמר "שלום חבר" באישון לילה?
האם המכונית שהתפוצצה היתה טויוטה לבנה? הנרצח נעל נעלים לבנות?
על כל אלו ועוד פלג מספר בהרצאתו. הוא מתאר את הקשר שלו עם משפחת אבוטבול, איך ראיין את האב, פרנסיס אבוטבול, מספר ימים לפני מותו , את המשך הקשר עם בנו פרנסואה אבוטבול (פרנסואה השחור) וכיצד נסע בשביל לראיין אותו ברחבי המדינה.
הוא מספר על קשריו עם משפחת אלפרון. איזה איומים הוא קיבל מהמשפחה, כמו למשל "אני לא רוצה שיאשימו אותי בפגיעה בצעצוע" ועד ליחסיו עם אלמנתו של יעקב אלפרון כיום.

לסיכום, תרגישו בהרצאה שנכנסתם לעולמם של הבורר או נרקוס, רק בלי הסיכון הכרוך בכך 😉

מאחלת לכם הרצאה מעניינת ומרתקת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

גיא פלג2

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)