מכתבים במטבע ~ פרק 1 ~ חלום או מציאות

רומן בהמשכים ~ שזירה של תמונות אמיתיות מהחיים סוחפים את הקורא לעולם מסתורי ורומנטי. הם מסתובבים בעולם בנפרד. הוא במשימות פרטיות, היא עם האיטלקי והמטבע מחפשים תשובות .

מכתבים במטבע
מכתבים במטבע

כמו אוניה טרופה בלב הים תמיד, רק לך יש את היכולת לטלטל כך את חיי. בעודי מנסה לפתוח מפרשים לעבור את הגלים ולהגיע למקום מבטחים אתה פורץ לחיי כמו רוח סערה. לרב זה על הדרך, תמיד במקרה אבל אף פעם לא האמנתי שפתאום זה יקרה .

אתה מתקשר כאילו ולא עברו שנים אבל כבר התקשרת פעם שנפרדתם. עכשיו שמעתי שאתם מאושרים ואפילו כבר יש לכם כמה ילדים . אז למה אתה מתקשר ?

"חג שמח, אני יודע שזה נשמע לך מוזר אבל הייתי חייב לדעת שהכל בסדר אצלך " פשייי , אתה דואג לי חושבת לעצמי "הלילה היה לי חלום מוזר, לא נעים בכלל,  התעוררתי. הייתי חייב לספר לך"  אוו , אני מגחכת ואתה בשלך "הכי מצחיק שאני לא זוכר חלומות, חלום טוב, חלום שלום . אני שמח על ההחלטות שלי, אני מקווה שגם את מאושרת "  הראש שלי צורח בבקשה ממך אל תתחיל, אבל הלב ממשיך להקשיב "אני חושב שעדיף שלא אספר לך את החלום , רק רציתי לדעת שאת בסדר"  זה רגע כזה  שאני מרגישה כמו נחש ויש לי רעל להכיש איתו, להוסיף עוד צבע כחול ירוק על החוצפה, היומרנות והבורות שיש בך.

מתוך נימוס שואלת אז תספר לי איך זה מרגיש ?  אחרי שנים אתה כבר לא אומר " אני מחפש את האושר שלי " או "אני חושב שאני מאושר" אתה פשוט מחייך, אני שומעת את החיוך שלך. אצלי ? רגע חכה, אני צריכה להסתיר ממך עכשיו. כן, כן, לא תאמין. למדתי לשנות את הקול בהכל. חושבת על משהו טוב ומשתדלת לחייך חיוך גדול, זוהר כמו שאומרים ומייד עוברת לדברים הרגילים "העבודה סבבה, ההפקה מטורפת והילדים גם. אתה יודע, גדלים"  אני רוצה לשאול, מפחדת לשאול ואז קוראים לי בהנהלה ואני חייבת לסגור.

הנה ישיבה, הפקת לקחים מאירוע שהיה, פרטוקול כבר יצא מחר. אבל אני מתחילה לשקוע יחד עם האונייה, אז לא היה נס קפה היום וגם לא נס של חנוכה אבל רגע , רגע. אני נזכרת בכותרת של העיתונים  שיצאו היום ולא הספקתי לקרוא. יש מצב שהיא עליך , יש מצב שזה אתה , ממש חלמת , דיברו עליך , עליי , עלינו ? הראש מתחיל להסתחרר ואני  נוהגת בטירוף לכיוון הבית ואין לי סבלנות. קונה עיתון בקיוסק שבצד הדרך, לוקחת קפה ומתיישבת לקרוא . הרגליים רועדות אין תמונה וגם לא שם אבל  כל הסימנים מראים שזה אתה אני והמטבע .

לפני שנים, כשנסענו למטווח  אמרת לי תזכרי ש " יש רק שתי דרכים לחיות את החיים, האחת כאילו שום דבר אינו נס, השנייה כאילו והכל הוא נס " והדגשת שזה לא שלך , זה אינשטיין אמר וחייכת חיוך מתוק , נשקת לי במצח וביקשת " תמיד תכתבי לי"  משם  נסעתי עם האיטלקי לחפש את המטבע ואתה, אתה תמיד בעבודה לא ברורה מסביב לעולם.  אז רגע לפני שאני פורסת את העיתון, פותחת את המחשב להיזכר .

פרק 2 –  השטיח בשארם השייח’  – יש ללחוץ כאן 
פרק 3 – ילדים יחפים ותיירות ערומות באופירה –  יש ללחוץ כאן 
פרק  4  – סמבוסק , לא מה שחשבת –  יש ללחוץ כאן 
פרק  5  – איילו גדמו  – יש ללחוץ כאן
פרק 6  – סן פרנסיסקו  – יש ללחוץ כאן
פרק  7  – אדיס אבבה  – יש ללחוץ כאן 
פרק 8  – הגשר הישן מעל הנהר – יש ללחוץ כאן
פרק   9   – בית הכנסת בוולקה  – יש ללחוץ כאן 
אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי.על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.