לשלב ידיים לשנה של עונג

בחורה עם מחשב נייד

ימי סיכום והתחלה. בין חג לחול העונג ממשיך להתממש בסטודיו. בין הרמת כוסית משפחתית ללגימה עם לקוחותיי הברכות מורעפות איש על רעהו.  אני לא נוטה לייחס חשיבות כבירה לחגים ולמועדים. ככל שזה תלוי בי אני מעדיף לקדש את 364 הימים הנותרים בשנה ולא את ה-יום הולדת. כך גם ראש השנה, ראשון לחגים, בו אנשים מבקשים לברך את זולתם ואת עצמם בשפע לסוגיו הטובים. האיחולים הם דבר מבורך כמובן, אך האדם עושה את בחירותיו יום ביומו, מחדש. הרבה הזדמנויות לזמן את השפע, הרבה הזדמנויות להתרחק ממנו ולדחותו.

מריץ בראשי את השנה החולפת ובה מפגשים רבים ומיוחדים עם נשים שבאו לחוות בעזרתי עונג והשאירו בתוכי התפעמות. מוקיר את הזכות לעבוד עם דבר יפה כמו עונג, מכיר תודה על היכולת לעבוד עם מגע ואינטימיות – דברים שאני כה אוהב. עוצר רגע להרהר על החיבורים, התחושות. לשאול את עצמי שאלות. לפענח עוד קצת איך וממה כל זה בנוי, וכיצד המסע המתמשך מחבר בין אנשים זרים שבחרו לחצות את הזרות ולהתמסר. להתמסר לטבילה הזו במימיו של מעיין שנובע עמוק בתוכנו, נסתר מזרים, לעתים נסתר מהאדם עצמו. איזה כיף להגיע אל שפת המעיין, לטבול בו יחד, בזהירות, ואז בהנאה מתגעשת, ואחר כך לחזור אל שפתו ולהתבונן על השפע, להוקיר.
חגי תשרי, הגם שאני מקדש כאמור כל יום חול וחג שעוד יתחדש עלינו, הם זמן ראוי לאחל ולייחל לשנה החדשה. והנה איחול ראוי:
שנשלב ידיים.
כן, שנשלב ידיים. התנועה הזו שבה מתרווחות האצבעות, ובהתאמה נשזרות הידיים בידיי מי שמולנו. ואז אפשר להתבונן עין בעין, ולהתקרב. ואפשר לעצום עיניים ולחוש, ואפשר לנשום. עמוק, יחד. אחר כך אפשר להפריד אותן ולשחררן לתור, לחקור, לדגדג את הדרך, לדעת את משעוליה ועמקיה, מעמקיה.
אבל תמיד תמיד, לחזור ליופי הפשוט הזה: לשלב ידיים.
שתהיה שנה של עונג, היו ברוכות.

רוני – עיסוי ארוטי לנשים – מגע, עונג, אינטימיות, טנטרה
לפרטים, תגובות, שאלות: 058-4472766 (+ווטסאפ + טלגרם)

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766