לרוץ לפני שיגמר!!!!! או הכל אודות וולווט., הלוא היא דבורית שרגל!!

עיתונאית בלוגרית בעלת הבלוג המצליח "ולווט אנדרגראונד",שנפרדה מחסכונותיה לטובת חלום ילדותה ,ועשתה את הסרט המוצג עתה בסינימטקים ברחבי הארץ "איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו-סאן?.

בחורה עם מחשב נייד

דבורית שרגל הייתה מאז ומתמיד מודל לחיקוי עבורי, ומאז שגיליתי ששתינו מאותו הכפר בכלל עלו המניות שלה אצלי. אבל לא  רק בגלל גאוות היחידה שלי ,בגלל מה שהיא.

 אינטילגנטית,חדה, מושחזת, עיתונאית בכל רמ"ח אבריה. שהייתה מזמן צריכה לשבת על אחד מכיסאות העורכים, וחבל שאף אחד מהאוחזים בהחלטות לא השכיל לתת בידיה את המושכות.

דבורית שממעטת להתראיין, ומשקיעה את כל כולה  כבר שנים רבות לבלוג ביקורת התקשורת  המצויין שלה http://velvetunderground.co.il/   ולכל ידיעה חדשותית, עם עין חדה לבקר, ולהביא את הידיעות ראשונה בזריזות ,עם הומור ,ציניות ,ובכלל כל מה שאגיד עליה נכון.

אחרי שהוציאה את כל חסכונותיה לטובת הסרט " איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו – סאן"? גיבורות ילדותנו . היא זוכה לתשואות ,ולגרום להרבה צופים לנגב את הדמעות בגלל ההתרגשות.

והנה שוב פעם  חבל שאף אחד מהקודקודים של תוכניות הטלוויזיה שלנו ,לא הכניס את הסרט הזה לרשימת השידורים.
לרוץ מהר מהר למי שרוצה  להתרגש, לצחוק, וקצת לדמוע. שאפו! ענק !! !

( תמונה מתוך הבלוג שלה על רקע הגיבורות ,מתוך כתבה שערכה אתה העיתונאית רותי זוארץ במעריב | המגזין על הסרט שלה איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו-סאן?
(רותי זוארץ, צילום: רענן כהן)

 דבוריתרענןכהןמעריב24.12.14
ההקרנה  הקרובה : חמישי, 25.12, 16:30, סינמטק תל אביב.

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד