לרגל יום איכות הסביבה הבינלאומי חוגגים בחברת רנו ובקניון עופר רמת אביב את יום ללא זיהום

חשמלית ושמה תשוקה: לרגל יום איכות הסביבה הבינלאומי בכירי חברת רנו ובכירי קניון עופר רמת אביב חוגגים יום ללא זיהום

קניון עפר רמת אביב - מימין לשמאל ענת מילוסלבסקי דוד בן משה ולילך ראובן הלקוחה הראשונה של רנו. צילום: אסף לב

לרגל יום איכות הסביבה הבינלאומי שנערך אתמול (יום שני) ערכו בכירי חברת רנו שיתוף פעולה עם קניון רמת אביב, במסגרת זו חשפו לקהל הרחב את הרכב החשמלי רנו זואי. במסגרת שיתוף הפעולה הוזמנו לקוחות הקניון לנהוג על רנו זואי החדשה מהקניון לביתם או להזמין את הזואי לקחת אותם הביתה, לאחר השופינג.

בקניון עופר רמת אביב – דוד בן משה מנכל קניון רמת אביב וענת מילוסלבסקי כחלון מנכל רנו ישראל . צילום: אסף לב

 
יום איכות הסביבה הבינלאומי החל בטקס חגיגי שנערך במתחם מעוצב ברחבת הקניון בו הוצבו הרכבים החשמליים. את האירוע פתחה ענת מילוסלבסקי כחלוןמנכ"ל רנו ישראל שאמרה:
"הרכב החשמלי של רנו – ZOE הוא בעל איכויות משמעותיות ביותר לאיכות הסביבה בכך שמונע פליטת מזהמים לסביבה, לזואי סוללה חדשנית הנטענת לטעינה מלאה תוך כשעה. הנהיגה בZOE חלקה ושקטה ומתאימה למגוון רחב של צרכים. הצרכנים יכלו לבחור את זמן טעינת הרכב ובכך לחסוך בעלויות החשמל הביתיות כמו גם לתכנת את טמפ' הרכב לקראת יציאה לנסיעה".
קניון עפר רמת אביב – מימין לשמאל שרית רדין עם דוד בן משה וענת מילוסלבסקי. צילום : אסף לב

 
דוד בן משה – מנכ"ל קניון עופר רמת אביב אמר:
"אנחנו בקניון עופר רמת אביב רואים חשיבות רבה בכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה ברחבי הקניון ופעילות זו היא חלק מהאג'נדה שלנו".
שרית רדין סמנכ"לית שיווק של קבוצת קרסו מוטורס אמרה:
"אנו שמחים להיות חלוצי הרכב החשמלי בישראל ולהציע לקהל הרחב את הרכב החשמלי הנמכר ביותר באירופה. לדבריה: "ע"פ מחקר שערכה חברת קרסו מוטורס לאחרונה עולה כי מעל %10 מהישראלים מעוניינים לרכוש רכב חשמלי ופעילות זו של הרנו זואי יחד עם קניון עופר רמת אביב מאפשרת לצרכן הישראלי להתנסות בנהיגה על רכב חשמלי ולהרגיש את יתרונותיו".
קניון עפר רמת אביב – מימין לשמאל ענת מילוסלבסקי דוד בן משה ולילך ראובן הלקוחה הראשונה של רנו.
צילום: אסף לב

 
מיד בתום הטקס הגיעה הלקוחה הראשונה, לילך ראובן המתגוררת בנווה סביון, שסיימה את השופינג ובקשה להתנסות ברכב החשמלי. לילך נהגה לביתה עם הסבר מפורט על רכב חשמלי ויתרונותיו.
בסיום יום איכות הסביבה הבינלאומי נרשמו כ – 140 לקוחות הקניון שהגיעו לביתם בתל-אביב וברחבי גוש דן באמצעות הרכב החשמלי של רנו – רנו זואי.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ