לראשונה משלחת אינדונזית בישראל: לשכת המסחר והתעשייה הינדונזית הגיע לביקור בבורסת היהלומים בישראל

בוקר אור

על אף שאין יחסים דיפלומטיים בין מדינת ישראל לאינדונזיה, השבוע התארחה משלחת של לשכת המסחר והתעשייה האינדונזי קאדין בבורסה הישראלית ליהלומים

על אף שאין יחסים דיפלומטיים בין מדינת ישראל לאינדונזיה, אמש התארחה משלחת של לשכת המסחר והתעשייה האינדונזית, בבורסת היהלומים הישראלית.

את המשלחת בניצוחו של מופתי חמקא, המשמש כנשיא ומנכ"ל לשכת המסחר האינדונזית, קיבלו בכירי הבורסה בישראל, בראשם יורם דבש – נשיא בורסת היהלומים, אשר דנו על שיתופי פעולה ופתוח קשרי מסחר בתחום היהלומים בין ישראל והמדינה האסייתית הגדולה.

המשלחת החלה את הביקור בסיור ופגישה עם בכירי הבורסה ליהלומים, ובהקרנת הסרטון הראשון בקמפיין עולמי עימו הבורסה יצאה לאחרונה: "I love Natural Diamonds". הצדדים דיברו על החלפת ידע וקיום קשרי מסחר בתחום היהלומים.

יורם דבש, שאירח את המשלחת בלשכתו פתח ואמר: "לשוק היהלומים האינדונזי פוטנציאל עסקי גבוה עבור חברי הבורסה בישראל. אנחנו לא שוקטים על השמרים, ופועלים בכל הכוח להרחיב את שיתופי הפעולה ברחבי העולם. הביקור הזה מצטרף לתערוכת היהלומים הישראלית שתתקיים בשבוע הבא בשנחאי – סין. לדבריו: "ביקור זה הוא עוד הוכחה לחשיבותה של הבורסה הישראלית בענף היהלומים העולמי ובכלל."

מימין מופתי חמקא ויורם דבש צילום אסף לוי