לראות את רו-מניה ולהנות, חוה ברק.

נופים מרהיבים, הרים מושלגים, נהרות מדהימים,
עיירות ציוריות, קמפנגים משפחתיים ,ותשכחו את כל
מה שחשבתם שאתם יודעים על רומניה. זה הזמן
לנשום אוויר הרים צלול ,ולגלות את החיים האמתיים,
ואת רומניה האחרת.

בחורה עם מחשב נייד

 נופים,עיירות ציוריות,ועוד.
רוז2רוז4

 
רוז1
 
 סנובית ,הם אומרים לי במשפט הידוע,כשאני מתלהבת מניו יורק, ברומניה היית? רומניה נו? אני שואלת זה ממש כמו, כמו, "כמו משהו שאת לא תשכחי הרבה אבל הרבה זמן".
נו טוב אני חושבת, הרי יש עוד זמן לסיים את החופשה הזאת שנקראת " החופש הגדול"  או "הסיוט הגדול " מה שתעדיפו. ובננו רק חודש אחד ועוד הפעם חופפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפש! אז זו הזדמנות, השתכנעתי אחר שצללתי לשקפים, לסיפורים ולחוויות.
גבירותי וגם רבותי, קומו ארזו את הילדים ,ויש חיים ותקווה אחרי מה שהיה ולקראת מה שיהיה . היעד הבא שלנו רומניה.
ואיך עושים זאת עם חברה מנוסה, שיש לה באמתחת הרבה הרבה ניסיון, מדריכים מעולים, בתי מלון מהשורה הראשונה, וטיולים מאורגנים, והעיקר שלל פעילויות לילדים? אז הגעתם ליעד ,ואין צורך לחשב מסלול מחדש הוא כאן ממש . חגיגה רומנית למשפחות חגים-2016.
חברת הנסיעות הוותיקה "מונה טורס",יוצאת בחבילות  משפחתיות לכבוד החגים. ומה תקבלו בטיול? אני כבר יכולה להפוך למדריכה : נופים מרהיבים ושלל פעילויות לילדים! טיול שכזה מבטיח לנו בין כל החוויות:

 נופים מרהיבים, הרים מושלגים, נהרות מדהימים, פארק חבלים, דובים., עיירות ציוריות, קמפינגים משפחתיים ,ותשכחו את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על רומניה, זה הזמן לנשום אויר הרים צלול ולגלות את החיים האמיתים ואת רומניה האחרת: הנהרות המדהימים ביופיים, הפארקים העצומים והירוקים, הדובים החומים והידידותים, מערות המלח, ההרים המושלגים, היערות המסתוריים, האוכל הכפרי בעל שלל טעמים מושלמים והמקומיים שרגילים לחיות בכל היופי הזה שכנראה גורם להם לפתוח את הלב ולעשות הכול כדי שתרגיש כמו בבית. עוד ועוד.

והמחירים ? טוב ששאלתם ,שווים לכל נפש. וקבלו עצה ידידותית, אם אתם מתלבטים לאן לקחת אותם בחופשת החגים הזו, או אפילו בקיץ שיבוא אחרי החורף….   – רומניה היא הארץ שלכם.

 חברת 'מונה טורס' כמו שציינתי ,מציעה חופשה ברומניה המופלאה. המעניקה לכם ולכיסכם שקט ושלווה, שיאפשרו לכם להפיק את מקסימום ההנאה ממגוון הפעילויות בראש שקט.

החבילה מותאמת למשפחות וכוללת שבוע של טבע ושלל אטרקציות בינהן: פארקי מים, פארקי חבלים אתגריים, טיולים בכרכרות סוסים, פארק שעשועים, פארק דינוזאורים, טירת דרקולה, ביקור בכפרים ובערים עתיקות, מסלולי הליכה בטבע, טיולי אופניים ועוד.

ושופינג יש ? אז קבלו !מי שבכל זאת רוצה לשלב קצת שופינג וחיי לילה יוכל תמיד לחזור לעיר המרכזית בוקרשט.

ועכשיו מה נותר? צוות סוכני הנסיעות של מונה יבנה עבורכם את המסלול הנכון למבנה המשפחה שלכם.

מחיר חבילה :  599 יורו לאדם בחישוב משפחתי 2+3 לעסקה הכוללת טיסה + מלון + רכב. 

החבילה כוללת:

טיסה בימי שישי  עד חמישי בערב – 7 ימים

מלון Teleferic Poiana Brashov חדרי משפחות על בסיס BB

 7 ימי שכירות רכב כולל ביטוחים ומסים. (בנוסף: שדרוג והחזר השתתפות עצמית)

 קיט הדרכה שבועי לכל משפחה עם הדרכה מתוכננת ומפורטת על האזור

 רוז5רוז4

נסיעה טובה!