לקראת ה- Valentine's Day עכשיו גם באדום

צהרים טובים,

elite active 65t red case

לקראת ה- Valentine's Day
עכשיו גם באדום
ביקונקט משיקה את ה- Jabra Elite Active 65t
– אוזניות True Wireless לספורט עכשיו גם בצבע אדום

ביקונקט משיקה את ה- Jabra Elite Active 65t החדשות גם בצבע אדום לקראת ה- Valentine's Day אשר יחול ב- 14.2.2019. לאחר הצלחת דגמי ה- True Wireless של ג'אברה בישראל מצטרף הדגם המעוצב בצבע אדום אופנתי לליין הדגמים אשר כבר משווקים בצבע השחור והזהב.

ה- Active 65t הינן אוזניות ללא חוטים שתוכננו ועוצבו לתת את חווית ההאזנה האולטימטיבית לפעילות ספורטיבית, עם מבנה נוח ויציב שלא זז גם בפעילות אינטנסיבית כמו ריצה או קפיצה. חיישן תנועה מובנה מאפשר מעקב אחר הביצועים בפעילות הגופנית, תוך בקרה ושיפור מתמידים. האוזניות כוללות תקן עמידות IP-65 ומגיעות עם אחריות לשנתיים כנגד נזקי זיעה ואבק (מותנה בהרשמה באפליקציה). האוזניות מגיעות עם סוללה נטענת מובנית המספיקה לעד 5 שעות שימוש בטעינה בודדת, ונרתיק טעינה בצבע אדום גם הוא המספק עוד 2 טעינות מלאות לכ-15 שעות שימוש בסך הכל. גרסת Bluetooth 5.0 מאפשרת צימוד חלק של האוזניות לסמארטפון, עם טכנולוגית הדור ה-3 של ג'ברה המספקת חיבור יציב עם מינימום נפילות וקיטועים.

ניתן להתאים אישית את חווית ההאזנה עם האקולייזר באפליקציה הייעודית Sport life. האוזניות מציעות תמיכה פשוטה בפקודות קוליות (Voice Command). לחצנים נוחים על גבי האוזניות מאפשרים שליטה קלה ופשוטה על עוצמת השמע, העברת שירים, מענה לשיחה וניתוקה ועוד.

האוזניות יושקו בעלות של 799 ₪
ניתן להשיג באתרhttps://www.bconnect.co.il/shop/elite-active-65t/
ובחנויות המובחרות.

elite active 65t red splash