"לקחת פסק זמן ולא לחשוב"

"לשבת מול הים ולא לדאוג, לתת לראש לנוח מהפיצוצים, לתת ללב לנוח מהלחצים" אריק איינשטיין בכלל והשיר הזה בפרט, מדברים אליי כל-כך, ומתאימים לי במיוחד בימים אלה

השבוע היה חורפי במיוחד ועמוס בעבודה, אפייה של קפאקייקס, עוגיות, עוגות מעוצבות, ועמידה בלוח זמנים עמוס שכלל בין היתר שינוע של כל הזמנה ליעדה. כמו תמיד עבדתי מהבוקר ועד שסיימתי את אחרונת ההזמנות, והשקעתי את כל האהבה ותשומת הלב בכל מאפה. העבודה הרבה שאני כל כך אוהבת היא רק מרכיב אחד מהלו"ז העמוס שלי שכולל ענייני בית, ילדים ומה שביניהם.

באמצע השבוע, צלצלה ליאור חברתי והציעה זמן איכות.

"בואי נצא לבלות יחד במתחם התחנה בירושלים ונחגוג את סוף שנת 2018", ליאור אמרה וציינה שהיא מזמינה גם את נטע-לי, הצלע השלישית בחבורה.

לערב בנות כזה לא מסרבים

אם לומר את האמת לא הצלחתי לדמיין את עצמי מתארגנת ויוצאת מהבית אחרי שבוע כל כך עמוס, כשעדיין לא סיימתי את כל מטלות היום, בטח לא במזג אויר סוער, בטח ובטח לא לנסוע עד ירושלים. אלא שבמחשבה שניה, חשבתי על כל הפעמים בהם רציתי לפנות זמן לעצמי, וויתרתי לטובת התחייבויות אחרות. זו הסיבה שגרמה לי למרות עייפות סוף השבוע, להיענות בחיוב.

התארגנתי ויצאתי לפגוש את הבנות, כשהתכנון הוא ערב של "התפרעות" על מרק חם בירושלים.

הגענו למתחם וצעדנו בגשם לעבר הכניסה. לימוזינה שחורה ומרווחת עצרה לידינו ומתוכה קראה לעברינו הקומיקאית והסטנדאפיסטית מיטל אבני "נפלתן על זמן פינוק של לאומי-קארד". היא פתחה את הדלת והזמינה את שלושתנו להצטרף אליה לזאפה ירושלים.

unnamed (14)

unnamed (2)

unnamed (1)

כמובן שעפנו על ההזמנה. הנסיעה הייתה מצחיקה, בחוץ ירד מבול וכל מה שענייו אותה היה לצלם את עצמינו בתוך הלימוזינה

מיטל סיפרה לנו שלאומי קארד מפנקת את לקוחותיה, ונתנה לנו שוברי מתנה להופעה ולשתייה בזאפה.

 

היה ממש כייף להפוך מספקית פינוקים למתפנקת

בילינו בהופעה מקסימה של זמרת עם רביעיית כלי קשת, והופעת אמן אורח של רון בוחניק (הזמר ששר את "צבעים", מכירים?). כמה שנהנינו.

unnamed (1)

היה ממש כייף לחשוב שמצפה לנו ערב בנות שקט ועייף, ולמצוא את עצמינו בבילוי מדהים בזמן פינוק של לאומי קארד. הרגשנו בנות מזל.

ועכשיו אפשר לפתוח את 2019 בכיף גדול.

שלכם,

נגה

unnamed