הפקת החלומות שלי

רוצות לדעת מה החלום העיסקי שלי? אני כותבת אותו, מכניסה לבקבוק וזורקת לים ויודעת שהוא יגיע לאנשים הנכונים

ג'קט וינטג' נתפר בעבודת יד וג'ינס ליוויס וינטג'. קרדיט: Orit Katz

היי ליאת לוי-קופלמן,

קוראים לי פזית דבש נרקיס, כל חיי אהבתי אופנה ובחמש שנים האחרונות התאהבתי בעולם של היד שניה והוינטג'. מדי יום אני קוראת את הכתבות אופנה של Go Style וכשיוצא פנאי פלוס, מקבלת טיפים והשראה והחלום שלי שתהיה במגזין הפקת אופנה עם הפריטים שאני אוספת, שיעוררו השראה אצל כל אישה לפרוץ את המחסום של היד שניה ולהבין שהפיסים הכי שווים נמצאים שם. הפריטים שאני אוספת הם אוצרות, נאספים בקפדנות עם הרבה דגש על מצבן ועל הסטייל שלהם, אני אוספת מותגי על כמו מיו מיו, פראדה וקלואה, ומותגים של פריטים יפים ויחודיים וכמובן וינטג' שהוא יחודי, תמיד יש אחד מכל פריט ולרוב תפור בעבודת יד ובאיכות גבוהה, כל פריט מגיע עם סיפור מתקופות שונות והוא מרגש ומיוחד.

אוסף של פריטי וינטג'. נעלי וינטג' של FERRAGAMO
קרדיט: Orit Katz אוסף של פריטי וינטג' נעלי וינטג' של FERRAGAMO

היום הרבה נשים מחפשות להיות צרכניות מדויקות וממוקדות, שמודעות למה שקורה בעולם בתחום הצרכנות ומפתחות רצון לקנות אופנה עם מצפון. בארה"ב ובאירופה כבר נהוג שנים ארוכות להנות מאופנה שנמצאת בפריטי וינטג' ויד שניה ולשמחתי בשנים האחרונות הרבה נשים בישראל נפתחות לעולם הזה. הצרכניות מצביעות ברגליים כשרשתות כבר לא מצליחות למכור את מרכולתן כמו בעבר ונשים מחפשות אופנה עם אמירה משמעותית, ממוחזרת ויחודית.

ג'קט וינטג' נתפר בעבודת יד וג'ינס ליוויס וינטג'. קרדיט: Orit Katz

ג'קט וינטג' נתפר בעבודת יד וג'ינס ליוויס וינטג'. קרדיט: Orit Katz

 

מה דעתך להרים הפקת אופנה שתראה לנשים שעדיין לא הכירו את עולם היד שניה והוינטג', כמה אופנת בר קיימא היא חיה ובועטת?

באהבה פזית 054-3978517

מוזמנות לאינסטגרם >>

https://www.instagram.com/poz_boutique/

מוזמנות לפייסבוק>>

https://www.facebook.com/pazit.dvashnarkis

 

 

פזית דבש נרקיס
אספנית פריטי וינטג' ויד שניה יחודיים ומסדרת ארונות בגדים. בעלת סטודיו במושב אודים ומכירות אונליין לכל העולם. אוהבת אופנה, מיחזור וקניה נכונה וממוקדת