לפתור בעיות גב מוקדם

מזרנים אורתופדיים
מזרנים אורתופדיים מבית קאמפ-דיוויד

סובלים מכאבי גב כרוניים, שהם מהכאבים הנפוצים והמטרידים ביותר שיש, יודעים עד כמה קשה לעיתים להירדם בלילה, כאשר הכאבים לא פוסקים ולא נותנים מנוח. כאשר לא מצליחים לישון טוב בלילה, הכאב רק הולך ומחריף כמו כדור שלג שהולך וגדל, כי המצב הזה פוגע בשגרת חיינו התקינים ומקשה עלינו להשתחרר ולנוח כראוי לאורך כל היום. אם אתם מכירים את הכאבים האלו מניסיון אישי,  ורוצים לפתור בעיות גב מוקדם ובצורה טובה לפני שתיתפסו ותסבלו מכאבים? בחירת מזרן איכותי, אורתופדי התומך ומותאם לנתונים האינדיבידואלים שלכם יפתור עבורכם את בעיות הגב מוקדם יותר ולפני שהמצב יתדרדר.

הסיבות לכאבי גב

הסיבות לכאבי גב יכולות לנבוע כתוצאה מטראומה מסוימת שנגרמה לגוף, מצב כרוני של פריצת דיסק, בלט דיסק, שבר בעמוד השדרה, דלקות של איברים שונים בגוף, תופעת לוואי של מחלות שונות ובמקרים רבים גם מזרן שאינו מתאים לאדם השוכב עליו או מזרון שעבר זמנו. על מנת לפתור בעיות גב מוקדם ככל האפשר מומלץ לרכוש מזרון אורתופדי המותאם לכל סוג מיטה לרבות מיטת ילדים ונוער, מיטות יחיד, מיטות זוגיות ואפילו מיטות מתכווננות.

לפתור כאבי גב עם המזרון הנכון!

סוגי המזרנים המיועדים לאנשים שסובלים מכאבי גב ובעיות בריאות נוספות ומעוניינים להבטיח לעצמם שינה בריאה ורציפה הם מזרנים אורתופדיים המשלבים בהתאמה מגוון חומרים מסוגים שונים וברמות קושי משתנות כדוגמת מזרני האיכות של חברת קאמפ דיוויד ישראל תעשיות מזרנים בע"מ. מזרונים אורתופדיים נחשבים למזרונים איכותיים המיועדים גם לאנשים בריאים וגם לאנשים הסובלים מבעיות גב. היתרונות של מזרונים אלו כוללים פיזור אחיד של משקל הגוף והתאמה למבנה הגוף ומידותיו. את המזרנים האורתופדיים ניתן לרכוש בכל גודל נדרש, וזאת בהתאם לגובהם של האנשים השוכבים עליהם ,משקלם, נתונים, צרכים ואבחנות אישיות וכמובן, מידות המיטה לה מיועד המזרון.

מזרונים אורתופדיים

נכון להיום ניתן לרכוש מזרונים אורתופדיים כדי לפתור בעיות גב עם קפיצים או ללא קפיצים וליהנות משינה בריאה ואיכותית. בנוסף, ניתן לבחור במזרן המשלב חומרי לטקס ו-ויסקו, שני חומרים שבנויים באופן מיוחד לספיגת נקודות לחץ שונות בעת שכיבה על המזרן, דבר שיתרום משמעותית לאיזון כל חלקי הגוף לאורך כל שנת הלילה.

קאמפ-דיוויד – מזרנים אורתופדיים

חברת קמפ דויד ישראל תעשיות מזרנים בע"מ, מתמחה בייצור מזרונים  אורתופדיים מכל הסוגים והמידות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם מהטובים והמשובחים בעולם, רמת גימור קפדנית ובקרת איכות מהגבוהות ביותר. החברה מעניקה לכם שירות אישי והתאמה אישית לפי הצרכים שלכם וכן אחריות מלאה על המזרנים ועד 20 שנה.

 

מזרנים אורתופדיים
מזרנים אורתופדיים מבית קאמפ-דיוויד

התאמת המזרן נשעית בצורה קפדית ביותר תוך מתן התנסות ל-30 יום בביתכם. אם גם אתם רוצים להנות מבחירת מזרון איכותי לכם ולשאר בני הבית ולפתור בעיות גב מוקדם? הינכם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של החברה או להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם ממבחר המזרנים האיכותיים ולרכוש את המזרון המתאים ביותר עבורכם במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים, לשביעות רצונכם.