לפעמים חלומות נפגשים

או מה קרה בשיחה שגרתית על כוס קפה עם המנהלת שלי

צילום: סיון שאשא

כמעט שני עשורים עבדתי כשכירה בחברה גדולה ומכובדת. רכב חברה, סלולרי ללא הגבלה, תנאים מצוינים ותפקיד ניהולי מלא בעשייה. רכשתי ארגז כלים גדול בשירות, ניהול והדרכה. ג'ינגלתי בין התפתחות הקריירה להקמת משפחה, היו רגעים שהרגשתי כמו לוליינית והייתי בטוחה שאלה החיים.
בחופשת הלידה השלישית שלי, לקחתי לראשונה פסק זמן אמיתי, התנתקתי מהמוכר והתחברתי לעצמי. חלצתי את העקבים והתהלכתי יחפה.
ביקשתי להרגיש, להתבונן פנימה. החלטתי לשאול שאלות ולא לחפש ישר את התשובות "מה אני רוצה לעשות שאהיה גדולה?" או "זה כל מה שאני מסוגלת ויכולה"?
בזמן הזה, התפתחתי ולמדתי הנחיית קבוצות. הבנתי מה עושה לי טוב ומה אני באמת אוהבת לעשות. מהי משמעות הנתינה לאחר באמצעות שימוש בתיווך ידע והעצמה בקבוצה.
פתאום התחיל לו חלום.

צילום: סיון שאשא
צילום: סיון שאשא

בשיחה שגרתית, על כוס קפה עם המנהלת שלי מזה עשור, שיתפתי אותה בחלום והופתעתי לגלות שגם היא כבר זמן מה חולמת חלומות חדשים. מהיכרות רבת השנים והדרכים המופלאות בהן הלכנו יחד, ראינו הזדמנות לחבור להגשמת חלום עסקי משותף.
לפעמים חלומות נפגשים והופכים לרעיונות ממשיים. משהו חזק ממך מניע אותך ובועט אותך קדימה, נותן לך כוחות ואומר: "זה הזמן שלך".
ואז בהבזק של רגע, מבט מוכר בעיניים הבנו, משהו חדש מתחיל עכשיו. תחושת הבטן מסמנת זה אפשרי ויכול לקרות, הלב מאשר ומתרחב מהתרגשות והראש… הגלגלים פועלים שעות נוספות.

צילום: סיון שאשא
צילום: סיון שאשא

יצאתי מכלוב של זהב לארמון בצבעים של כחול וצהוב. מרשמיות מעושה לאותנטיות מתפרצת, מאורות הנאון של המשרד לעבודה מול המחשב במרפסת, כשהשמש מלטפת.
הסתבר לי שיש עולם שלם בחוץ שלא הכרתי ולא הייתי מודעת אליו. עולם שהפך מהר מאוד לעולמי. בעולם החדש יצרנו והקמנו בית.
בית המאפשר לחיבורים בין אנשים ומזמין להשראה ומחשבה. מקום בו אני יוצרת והופכת את החלומות שלי למציאות, עבורי ועבור רבים אחרים. נרגשת בכל פעם לראות את הקסם המתרחש כבר בכניסה ושמחה להשאיר לכל אורח מקום למחשבה.

צילום: סיון שאשא
צילום: סיון שאשא

חלומות נועדו כדי שנגשים אותם. מזמינה גם אתכם לבוא ולהגשים את החלומות שלכם אצלנו

מקום למחשבה

אין עוד אחת כמוך 

דיגיטליות_בעסקים_ leumi

shiran17
נעים מאוד, שירן נאורי. בעלים של "מקום למחשבה" - מקום קסום, מאפשר ומזמין לחיבורים בין אנשים. מנחת סדנאות ניהול ושירות. מלווה ומקדמת נשים למצוא את העוצמות וללכת בשביל ההצלחה, הרי, אין עוד אחת כמוך!