לפורים,פסח, וכל השנה!

במסגרת החופשות, טיולים, ומה עושים? קחו את עצמכם ,יחד עם כל המשפחה ,וצאו לבלות בפארק אוטופיה ,
פארק הסחלבים והאטרקציות המרהיב של ארצנו,מומלץ בחום!!


סחלבגן החיסחלביםתחפושת סחלב
 
האביב מגיע !!
חוה ברק

פארק אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לכל המשפחה לקראת פורים, כאשר כל אחד ואחת יוכל ליהנות משפע אפשרויות לבילוי והנאה ליום צבעוני, שמח ומושלם.

פארק אוטופיה מזמין את כל בני המשפחה לסיור בגן בוטאני – טרופי בין אלפי סחלבים וצמחים הגדלים באווירה של יער הגשם על גבי עצים וסלעים, בתנאי גידול מושלמים התורמים לפריחה עשירה ומתמדת של סחלבים במגוון צבעים מרהיב.

במיוחד לחג פורים, ניתן יהיה לגלות בפארק תצוגה ייחודית של סחלבים בתחפושת אשר "מתחפשים" לחרקים ממין נקבה ובכך יוצרים אשליה לחרק. התופעה זו מכונה "הטעיה מינית" ומטרתה לגרום לחרק לחשוב שהסחלב הוא למעשה חרק ממין נקבה ולהוביל אותו להאבקה.

שבת בבוקר יום יפה, לקחנו את עצמנו ובני בתנו,ויצאנו לבלות ב"פארק אוטופיה" ממש קרוב ליד הבית.  במרכז : היינו ארבע מבוגרים, ושני "מובילים" בת כמעט שנתיים ובן ארבע.

כבר על הכניסה יש לציין את הנגישות!!  תענוג לראות, המקום מסביר פנים לתינוקות  ,ילדים, נכים ,משפחות ,ולקשישים, כל עגלה יכולה לעבור בלי כל חשש. כמובן שישנם מקומות המיועדים לטיפוס, אבל עד אליהם המקום נגיש .הושקעה מחשבה רבה בכל פינה, פינת החי ,תוכים שניתן גם להחזיק ,מזרקות המים המוזקאליות נראות מכל מקום . ואפשר בהחלט לבלות חצי יום ויותר בקלות. 

עוד בפארק מעבר לעולם הסחלבים מהגדולים והמרהיבים בארץ, תגלו אוסף גדול של צמחים טורפים הגדלים בסביבתם הטבעית בביצה טובענית שהוקמה במיוחד עבורם. מגוון מפלי מים, בריכות ומזרקות מים מוזיקאליות, נחלים ובריכות דגים. כפר בעלי חיעוים פסטורלי בו גרים באזורים השונים עשרות בעלי חיים מסוגים שונים: עיזים, כבשים, תרנגולות קרב, תרנגולות הודו, טווסים, יונים, תוכים, פסיונים, ברווזים ועוד.

בין המפלים, הגשרים והצמחייה העשירה שבפרק תצפו  במגוון עצום של תוכים מסוגים שונים ואף תוכלו ליהנות מפעילות ליטוף וצילום עימם.

פינות חמד נוספות בפארק אוטופיה הם "העולם האתגרי" המציע מבוכים מצמחים – קלאסי ואתגרי, גן תבלינים עשיר, גן קקטוסים בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים, גן ורדים ועוד.

הפארק  כאמור משתרע   על שטח של כ-40 דונם  והינו הפארק האקולוגי הגדול ביותר בארץ.  בפארק, אלפי סחלבים, צמחים טורפים, בעלי חיים, יער טרופי קסום ומקורה ועשרות פינות חמד. זאת לצד פארק פתוח ומשתלה מרהיבה, בתי קפה, ומתחמי משחק ובילוי לכל המשפחה.

כיצד מגיעים?

בכניסה  לקיבוץ "בחן"  אשר בשרון,  בסמוך ליציאת  "ניצני –עוז" בכביש מס  6.

שעות הפעילות: א'-ה'  08:30-17:00  שישי  וערבי  חג:  08:30-15:00  שבתות  וחגים: 08:30-18:00.

מחירים-  גילאי 2-12 -44 ₪, גמלאים- 54 ₪, חיילים- 54 ₪, מבוגר- 59 ₪.

מבצע משפחות: 1+1 על ילדים* המבצע תקף ברכישת שני כרטיסי מבוגר + ילד במחיר מחירון מלא ומקבלים ילד נוסף בחינם (ילדים בגילאי 2-12). סה"כ בעלות של 162 שקלים במקום 206 שקלים.

לאתר האינטרנט של אוטופיה: www.utopiapark.co.il

טלפון: 09-8782191

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד