לעצב ולצבוע את החלום לפי בחירה- שעתיים של חווית צבע ועיצוב

האמת כשקבלתי את ההזמנה תהיתי ביני לביני מה בעצם יש לי לחפש במקום של צבעים ועיצוב אומנם אני מציירת אבל מדובר בצבעים לשימושים אחרים. טמבור נקשר אצלי עם סיוד הבית ולבן הרי הינו צבע הקירות המועדף עלי ,אחרי שאמרתי שלום ולא להתראות לטפטים.

גלוי נאות זה מה שחשבתי, אבל משהו קרה לי ואני שמחה לשתף אתכם. אז תמשיכו לקרוא ואולי גם אתם תופתעו .

בחורה עם מחשב נייד

אתמול הוזמנתי להשתתף  באירוע בלוגריות שבו חברו מוצר השנה וטמבור. עבורי זו הייתה חוויה מעניינת ומלמדת. האמת כשקבלתי את ההזמנה תהיתי ביני לביני מה בעצם יש לי לחפש במקום של צבעים ועיצוב אומנם אני מציירת אבל מדובר בצבעים לשימושים אחרים. טמבור נקשר אצלי עם סיוד הבית ולבן הרי הינו צבע הקירות המועדף עלי ,אחרי שאמרתי שלום ולא להתראות לטפטים.

גלוי נאות זה מה שחשבתי, אבל משהו קרה לי ואני שמחה לשתף אתכם. אז תמשיכו לקרוא ואולי גם אתם תופתעו .

מתוך סקרנות מה כבר יש להם להציע ואיך ימלאו שעתיים החלטתי לתת הזדמנות ללא ידוע. שהרי אני אוהבת לאתגר את עצמי וחידושים עושים לי את זה . כבר בכניסה לבית טמבור השוכן מול קניון איילון קבלתי מכת אסתטיקה ויופי מה שגרם לי לעצור ולהתפעל.

אחרי מפגש הסבר קצר הוזמנו האורחות לטבול את המברשת ולהתנסות בחווית צביעה תוך שימוש בטכניקה שהודגמה על ידי מקצועני הבית. ברגע שלבשתי את הסינר הלבן ונטלתי את המברשת התחלפה תחושת הספק בתחושת הנאה שביצירה . הצבע הראשון איתו יצרתי מערכת יחסים היה הזהב מסוג   ספארי  הוא נשמע לכוונותיי ובמריחה השנייה רקד למשיחות המברשת והותיר שובלי גרגרים על פי הכיוון שהטוותי לו.

התוצאה השאירה  אותי מאותגרת לניסיונות נוספים .

בעמדה השנייה טעמתי רקימת מערכת יחסים עם צבע הכסף מסוג סוויד מטאלי  מנצנץ

כאן חברו לריקוד רולר ומברשת כשבאמצעות הרולר מכסים את המשטח ועם ממברשת מלטפים אותו  . עם הנחיה מתאימה נתקבלה תוצאה מעניינת שלא צפיתי מראש.

בתחנה השלישית  הסתכלתי על יצירות המדגים ומלמלתי בחצי קול "זו ממש יכולה להיות תמונה". הצבע הסגול כסוף נכנע לתנועות המברשת והטקסטורה שנתקבלה יצרה על המשטח צללים סוג של תמונת אבסטרקט שהמתבונן בונה לפי ראות עיניו ודמיונו.

טוב בטמבור מסתבר חשבו על יותר מהדגמה ולא חסכו בפינוקים כיבוד נפלא, והדובדבן שבקצפת קופסת צבע על פי בחירה מבין סוגי הצבעים בהם התנסנו.

בתום ההתנסות המעשית חגגנו עם הרצאה שהבהירה את הרציונל שעומד מאחורי כל קבוצת צבעים וטקסטורות.

היה מעניין ללמוד כמה חשיבה יש מאחורי כל היופי שמוצג במקום. איך צוותים ישבו ויושבים לבנות סיפור שבו מככבים  הצבעים והמרקמים ואיך כל אלה מיושמים בעיצוב הבית. איך צבע משנה חלל , ואיך שלובים יוצרים מציאות ואוירה.

לא ויתרתי למדגים זוכרים סגול כסוף שיוצר תמונה ובקשתי את היצירה.

חובקת את יצירת המדגים את יצירותיי ואת פחית הצבע יצאתי מהמקום מחוייכת בידיעה שהתוודתי לתחום שלא הכרתי ואני מתכוונת לחזור לשמוע עוד ולראות איך ליישם בחלקת האלוהים הקטנה שלי אצלי בבית.

אני מפלרטטת עם עדשת הגלקסי

צבעים גם מזכירים לי את השיר הנפלא הזה:

Colors of The Wind Vanessa Williams

נירה פרי
נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים