לעוף על הזמן

קומדיית אנימציה חדשה בדיבוב של אלי ומריאנו, שגיבוריה, תרנגולי ההודו, מנסים לשנות את ההיסטוריה ולהחליף את ארוחת חג ההודיה המסורתית

לכל חג יש מנהגים ומאכלים האופיינים לו. בחג ההודיה הציץ רג'י, תרנגול הודו, לאחד הבתים וראה משפחה סועדת. לתדהמתו הוא גילה, שעל שולחן החג הונחה לתפארת צלחת עם תרנגול הודו. באותו רגע הוא החליט, שהוא חייב לשנות את העתיד עבור כל משפחת תרנגולי ההודו ולמצוא מאכל אחר, שיאפיין את החג. האם הוא יצליח במשימה ?
"לעוף על הזמן", בבימויו של ג'ימי הייוורד, זהו סיפור על חברות של שני תרנגולי הודו, רג'י וג'ייק, (בדיבוב של אלי ומריאנו), גיבורי סרט קומדיית האנימציה החדשה.

רג'י זכה לחנינה מנשיא ארה"ב והפך לתרנגול הנשיאותי, שצפויים לו חיי חופש נוחים ומפנקים. בזמן שהוא טווה חלומות לעתיד, ג'ייק, המייסד הנחרץ של "חזית תרנגולות ההודו החופשית", חוטף אותו מבית הנשיא, כדי לשלוח אותו בחללית אל העבר, אל פלימוות' של שנת 1621, ולהצטרף למשימת הצלה יחד עם תרנגולי ההודו, שנלחמים על על חייהם.

רג'י מגלה לאורך המסע והמשימה הרבה תעוזה, אומץ, ותושיה והוא מתמודד עם מכשולים מסוגים שונים. רג'י וג'ייק הם יריבים מושבעים, אבל הם מבינים שכדי להצליח במשימה רצופת ההרפתקאות, הם חייבים להניח למחלוקות ביניהם, לשתף פעולה ולהיות חלק מקבוצה.
גם מקומה של האהבה לא נשכח בסרט. רג'י מתאהב בג'ני, הבת היפהפיה, השנונה והאמיצה של הצ'יף ברודביק. רג'י וג'ני צריכים להכיר עולמות, שהיו זרים להם קודם, אבל האהבה מנצחת.

יש בסרט הרבה רגעים קומים ומשעשעים, שגרמו לכולנו לצחוק בקול רם. ברגעי המתח והשיא הקטנה החזיקה לי את היד ויחד החזקנו לרג'י אצבעות והרגשנו, שגם אנחנו חלק מהסיפור.
היו רגעים בסרט, שהחזירו אותי לסרטים ישנים וטובים דוגמת "נמלים" (ants), או הזכירו לי דמויות מסרטים אחרים.
האם נמצא תחליף לתרנגול ההודו בארוחת חג ההודיה ? את זאת תוכלו לראות בבתי הקולנוע החל מה-14.11.2013 בדיבוב לעברית בגרסת דו-מימד ובגרסת תלת-מימד או בגרסה האנגלית בדו מימד.
הבנות נהנו מאוד.
לטעימה קטנה מהסרט
[youtube g10jr4ReJPM nolink]

עוד המלצות לסרטי ילדים בחנוכה 2013

להציל את הנסיכה

גשם של פלאפל 2

ג'סטין הגיבור

לשבור את הקרח