לעבור את החורף עם אקמול

בחורה עם מחשב נייד

כאשר מזג האוויר משתנה – מגיעות תופעות החורף לשיאן ועולים הסיכויים לחלות בשפעת ולהצטנן, עם כל התופעות הנלוות.

השפעת הינה מחלה המתבטאת בעליה משמעותית של חום הגוף, כאבי שרירים חזקים בכל הגוף, צמרמורות ותחושת חולשה כללית. המחלה מנטרלת את החולה וגורמת, מעבר לכאבים, לאובדן של ימי עבודה ולפגיעה באיכות החיים. בדרך כלל המחלה עוברת מאליה לאחר כשבוע, אך במקרים נדירים עלולה המחלה  להוביל לסיבוכים, בעיקר בקרב אוכלוסיות חלשות כגון תינוקות, קשישים וחולים בעלי מערכת חיסונית פגועה או חלשה.תופעה נוספת נפוצה, מוכרת ומעיקה היא תופעת הגודש באף.
 

אסף חריטן, מנהל מוצרי הצינון בטבע ישראל, מציין כי "למרות מזג האוויר האביבי, השפעת כבר כאן והעומס בבתי החולים ניכר. בעוד שקשה לטפל בריפוי מחלת השפעת בשל היותה ויראלית, ניתן בהחלט  להקל באמצעים ביתיים על סבל החולים, באמצעות טיפול בסימפטומים הנלווים ולמחלה ובכך לאפשר חזרה לשיגרת היום יום".

זוהי בדיוק מטרת סדרת המוצרים של טבע, אשר מכוונים להקלה משמעותית בתחושה הכללית ובסימפטומים הקשים.
 

טבע מציגה:

 

אקמול צינון ושפעת – תכשיר להקלה בשיעול, הצטננות, גודש באף ושיעול, המלווים בחום וכאבים. התכשיר המשולב מאפשר הפרדה בין טיפול ביום לבין טיפול בלילה, מכיל שילוב ייחודי של רכיבים, המומלצים על-ידי ה- American Lung Associationלטיפול בתסמיני השפעת. המוצר משלב בתוכו את האפקטיביות הידועה של אקמול צינון, המוכר לטיפול בהצטננות המלווה בחום וכאבים, עם תוספת של חומר פעיל לטיפול  בשיעול. מטרת התוספת החדשה היא לסייע בטיפול מקיף בכל התסמינים של מחלת השפעת .

אקמול צינון ליקוויד ג'ל – כמוסות ג'ל, להקלה מהירה בהצטננות וגודש האף, המלווים בחום וכאבים מבית היוצר של אקמול. התכשיר מיועד להקלה בתופעות צינון המלוות בחום וכאבים, תוך הפרדה בין טיפול ביום ללילה באריזה 30 כמוסות ליום ו- 10 כמוסות ללילה.
על פי סקרי TNSשמתבצעים מדי שנה, התכשיר מוביל את השוק הטיפול בצינון כבר מספר שנים. הכמוסות נוחות לבליעה ובזכות קפסולות הג'ל הייחודיות מעבירות את הצינון במהירות הג'ל!

 

אלרין – חברת טבע ישראל פיתחה את אלרין, להקלה על גודש באף למשך 12 שעות, מה שהופך אותו למוצר היעיל ביותר בשוק מבחינת משך זמן ההשפעה. החומרים הפעילים במוצר מכווצים את כלי הדם ועל ידי כך מפחיתים את הגודש באף. ניתן להשתמש במוצר כטיפות אף, כתרסיס וכתרסיס מדוד המאפשר כמות מדודה בכול שימוש.
התרסיס המדוד מאפשר שחרור מדויק של חומר בכול שימוש בלי קשר לעוצמת הלחיצה. התכשיר הינו חסכוני ויעיל, מאפשר פיזור יעיל ואחיד של החומר הפעיל, באף – ללא טעם לוואי כפי שקורה לעיתים קרובות בתכשירים אחרים.