הנער הזה עכשיו הוא מלאך

יום השנה של חיים, ובינתיים אפילו דמעה מאולצת אחת אני לא מצליחה לייצר… תוך שאני תרה אחר כאב או דמעות, הוא יושב לו בנינוחות על כתפי הימנית. הוא מעולם לא באמת עזב. כל היום מנהל עמי שיחות. מעיר, תומך, מבקר ואוהב

בחורה עם מחשב נייד

יום השנה של חיים, ובינתיים אפילו דמעה מאולצת אחת אני לא מצליחה לייצר… תבינו, כל  שיתוף של בפייס, התרמה לילד חולה או נערה נעדרת – גורם לי להתייפח קשות, חדשות אני מזמן לא רואה בשל עוגמת נפש וחרדות מיותרות. אז איך, לכל הרוחות, הזכרון של חיים, אח אהוב ויקר, לא מצליח להציף בי את הכאב המיוחל?

אני באמת מנסה. מעלעלת בתמונות, צופה בלופ בסרטון המתעד את רגעי המוות**, מאזינה לכל הגרסאות האפשרויות לשיר הללויה, השיר בו חיים נפח את נשמתו, הרגע בו עזב כשכולנו מחובקות ושרות במיטתו…

אלא שתוך שאני תרה אחר כאב או דמעות, הוא יושב לו בנינוחות על כתפי הימנית. הוא מעולם לא באמת עזב. כל היום מנהל עמי שיחות. מעיר, תומך, מבקר ואוהב. "סיס", הוא קורא לי, "תסתכלי רגע מגבוה". "סיס" הוא מזכיר לי "אל תפספסי את התמונה הרחבה". "סיס, קצת גמישות/חמלה/אהבה"… "סיס, גב זקוף, אל תשכחי שאת מלכה!" "המממ… עדיף לך פרכיה במקום עוד עוגיה". ככה. מלאך עם נוצות מפוארות ואנרגיה של אהבה, הוא מתהלך איתי רגע רגע, ממלא אותי בתדרים ואיכויות שלא הכרתי מעודי, מטמיע בי מידעים ולוקח אותי לסיורים תודעתיים מהם אני חוזרת עשירה במידע ומשופעת בתבונה.

רק שנתיים עברו. מרגיש כמו נצח, תקופת חיים. שנתיים מאז נדם גופו אך רק החלה להתעצם ולהתפשט גדולת נשמתו. שנתיים בהם מרחב שלם, עשרות תלמידים ומאות מטופלים חווים ניסים יומיומיים, זוכים לחוש באנרגיה הם מאח קטן העוטפת שלו ולשוחח עמו על עניני דיומא לצד נושאים מהותיים. שנתיים בומפונק הוא הפך למאסטר רוחני, מורה דרך לקהילה יקרה.

הנה, סוף סוף דמעה. של הכרת תודה. של התעלות ועוצמה.

אני מבורכת בבריאה. נפלה בחלקי זכות גדולה!

קלף השבוע: ח-ב-ו

תקשור עם נשמות שמעבר

למען גילוי נאות: את קלף השבוע הפעם הזמנתי. בפתיחת הקלפים השבועית התכווננתי ובקשתי צרוף אותיות מיוחד זה לרגל שבוע האזכרה של חיים…

באמצעות צופן האותיות הנ"ל אנחנו מתמלאים ביכולת להשפיע אור על אהובנו שעזבו את העולם ולהעלות אותם לרמות תודעה גבוהות. ניתן להיעזר בתדר זה כדי לקבל את הדרכתם ותמיכתם הצמודה של נשמות הנפטרים.

ח-ב-ו תקשור עם נשמות שמעבר

זהו שבוע עם תדר חזק של תיקשור נגיש לכולנו. שבוע בו נחוש ונשמע קרובים שאינם עוד בין החיים (טיפ: גם אם לא תראו או תשמעו, חפשו סימנים. נסו לקבל תשובות לשאלות המטרידות יומכם. זרקו שאלה לאויר והמתינו לתשובה שלא תאחר לבוא… כל שנדרש מכם הוא פתיחות וקבלה)

ואם לא די במותו של חיים, בסיומו של שבוע זה נחגוג את חג השבועות, מעמד הר סיני – מעמד קוסמי של התגלות קולקטיבית של האלוהות. עד למתן תורה ידוע שהתגלות אלוהית היתה נדירה ושמורה לאנשים רוחניים במיוחד. אם כך, כיצד המון העם, שזה עתה יצא ממצרים, כולו מג'ויף מהקמפינג הארוך במדבר, לא מפסיק לקטר ולרטון לרגע, ובכל זאת זוכה להתגלות עוצמתית שכזאת?

ימים של התגלות והארה!

אהבת אמת, פריידי

*הנחיות לשימוש בקלף השבוע:על מנת להשתמש בצרוף הקבלי, יש לעצום עיניים, לדמיין את האותיות ולהתכוונן על משמעות הצירוף. במקרה שלנו השבוע: אני מתחברת להדרכה הגבוהה שלי ומבקשת את הכוונתה בנושא מסוים. לחילופין מבקשת לחבור ולהרגיש נשמה של קרוב משפחה שנפטר.

**היממה האחרונה בחייו של חיים – הסרטון