לנפוש בירושלים זאת לא מילה גסה

בית הארחה

נופש בירושלים

תוך הרבה ערים שאפשר לנפוש בהם בישראל, ירושלים היא ללא צל של ספק אחת מהאופציות המעניינות והייחודיות שקיימות. ירושלים מספקת נוף יפיפייה וייחודי שלא קיים בשום עיר אחרת בארץ, מראות ייחודים ואוויר צלול כיין.

בחופשה בירושלים אפשר לבלות עם החברים הכי טובים במעבר בין הברים ואטרקציות התרבות המגוונות בעיר. אפשר לבלות עם בני זוג בשלל המיקומים הכי רומנטיים בהרי יהודה. אפשר גם להגיע עם המשפחה הגרעינית או המורחבת ולבקר בעשרות אטרקציות שונות, להתקרב לדת בכותל המערבי או בעיר העתיקה או להתעניין בהיסטוריה של ירושלים בעיר דוד או ברובע היהודי.

איפה לנים בירושלים?

בירושלים לא חסר מקומות לינה, מבתי מלון בוטיק מהטובים והיפים בישראל, דרך בתי מלון משפחתיים עצומים ועד לבית הארחה ייחודי שמוקף ביערות שסביב ירושלים. יש שם מגוון עצום שצריך לדעת לנצל נכון מבחינת תקציב הטיול, מיקום בעיר, מספר המטיילים והאטרקציות שהמקום מציע.

מה עושים בירושלים?

אטרקציות זה הדבר האחרון שחסר בירושלים, ממוזיאונים כמו מוזיאון ישראל ומוזיאון האיסלאם, אתרים ארכיאולוגיים כמו הרובע היהודי, עיר דוד, הכותל המערבי והמנהרות, אטרקציות ייחודיות כמו מעלית הזמן, עשרות מרכזי קניות ושווקים צבעוניים. הכול בירושלים, רק צריך לבחור.