למצות עד כלות

היא רועדת כולה, עומדת, לא זזה, קפואה. סוף יולי אוגוסט. 30 מעלות בצל, זה בטח לא מקור. עומר אדם מתנגן ברקע המסיבה בעיצומה. רעש, המולה ובעיקר שמחה גדולה והיא משקשקת, מבוהלת, מפוחדת ומכווצת.

זה לא מניח לי , רואה אותה מרחוק. כולן רוקדות, קופצות בתוך הבריכה, מתיזות אחת על השניה, משתוללות, האנרגיות בשמיים והיא בפינה, דום שתיקה. מחפשת מבט שיראה אותה שיגאל. מבטנו ניפגשים והיא מתקרבת לעברי, כאילו מצאה את ישועתה. אני נכנסת לבריכה, צועדת לקראתה עם מגבת מוכנה,  עוטפת אותה ומחבקת והיא לא נרגעת. 'זה יעבור' היא אומרת 'אני בסדר'  ואני מיד מזהה, חרדה. מרגיעה אותה והיא אומרת 'ניסיתי, כל כך רציתי. אני לא מסוגלת כבר שנים להכנס למים'.

היא התייצבה במועד שנקבע כמו חיילת דרוכה.  מספרת שמעולם לא נכנסה לשחות בים, בבריכה, מקסימום, עד הברכיים וגם זה בקושי רב. נכנסנו לקליניקה לטיפול של שעה ולאחר מכן למתחם הבריכה, מחזיקה את ידה, ישובות על השפה. טובלות רגליים והיא מחייכת, רגועה, נינוחה ואני נושמת לרווחה. כך לאט ובזהירות מתקדמות לעמוקים. אני חשה אותה ומיד עוצרת והיא אומרת 'זה בסדר בואי נתקדם' ואני מאושרת, זה עובד אני חושבת. המים מגיעים לסנטר ואז היא נעצרת מביטה בי ככה עמוק בלבן של העינים ואומרת: 'אביבה אני הולכת להפתיע אותך' ואני עוד לא הספקתי לעכל, היא מכניסה את הראש וצוללת. אושר. היא בוכה ואני יחד איתה. ככה אני, זה תמיד נוגע בי חזק בנשמה. והסיפוק אדיר אני עפה לשמיים. לעיתים מרגיש לי שבשביל זה בדיוק אני חיה.

bf4686ea-1660-4f03-b442-ced0a2602f79

זה מה שאני עושה באהבה גדולה ואלה הרגעים המאושרים,  שמאשרים לי כל פעם מחדש שאני ביעוד שלי ולשם כך הגעתי לכאן. לעשות עבודה, להציל נפש אבודה, טועה, תקועה, עם אמונה מגבילה, עם עכבות ומחסומים של שנים וכשזה מגיע אני יודעת שאם הצלתי ולו נפש אחת תוהה אני את שלי בעולם הזה עשיתי ואין מסופקת ממני.  אנשים עוברים חיים שלמים עם רצונות וכיסופים לחיים מלאים, ממוצים ולא תמיד מצליחים, כי הדרך אל שינוי התודעה, עוברת דרך התת מודע ואם לא נשנה שם את הגירסה שום דבר ממשי, מהותי ולאורך זמן לא יקרה.

אז נעים מאוד אני אביבה אבידור בואנה, מאמנת מנטלית לא קונבנציונלית, עם מחוייבות טוטאלית. אישה שאוהבת אנשים, פגם מולד יש אומרים. מזהה מזדהה והם נפתחים. מן מימד מוזר, לא ממוספר, לא מוסבר שטבוע בי.

e8beb70f-13ba-40c1-8edb-ccc6ef3e622f

יש לי קליניקה במושב ינון ואני מנהלת והבעלים של 'הבריכה של אבידור'  ספא לארועים מפנקים. מתחם של בריכת גלישה גדולה, ג'קוזי, עיסויים, טיפולי גוף ונפש, סדנאות, ימי הולדת, מסיבת רווקות מידי שישי בצהריים, חבילות ספא וימי כיף גם למיגזר הדתי חרדי ועוד.

מתחם ספא אבידור

אז אם בא לכם למצות עד כלות את עצמכם, חייכם, לשפר את ההישגים שלכם להגשים חלום, לא משנה באיזה יום, תאמו פגישה, יהיה כיף מבטיחה.

מוזמנים להכנס לדף הפייסבוק שלי, לבוא ולהתפנק אצלנו ב 'הבריכה של אבידור'

https://www.facebook.com/avidorafakot/?modal=admin_todo_tour