למי אסור לקחת ויאגרה

למי אסור לקחת ויאגרה
למי אסור לקחת ויאגרה

ויאגרה למי מותר וכל התופעות לוואי

תרופת הפלא ויאגרה, הינה תכשיר רפואי המיוצר  על ידי חברת פייזר העולמית. במקור התרופה יועדה לשימוש בבעיות לב ותעוקת חזה, אך לבסוף התגלה כי התרופה יעילה לטיפול באין אונות וקושי להגיע לזקפה בעת קיום יחסי מין. הויאגרה לרוב, בטוחה לשימוש ונמצאה כיעילה עבור מטופלים רבים, אך ישנם אנשים בעלי מחלות רקע ובעיות לב וכלי דם שחייבים ליידע את הרופא על מצבם לפני השימוש בויאגרה. שאם לא כן, השימוש בתרופה עלול להיות מסוכן ולגרום לסיבוכים בלתי הפיכים ואפילו למוות.

מה מכילה ויאגרה?

הויאגרה מכילה חומר פעיל בשם סילדנאפיל. חומר זה, מעכב את פעולת האנזים המווסת את זרימת הדם אל איבר המין. כך שלמעשה זרימת הדם במהלך המגע המיני פועלת ברמה גבוהה וניתן להגיע לזקפה ולהשאירה חזקה לאורך זמן רב. כאשר הגבר מעורר מינית, דם זורם בכלי דם אלו ומרחיב את הרקמה הספוגית של איבר המין וכך נוצרת זקפה. לעיתים, בעיות בריאות שונות  עשויות למנוע מדם לזרום באופן תקין אל איבר המין ולכך נועדה תרופת הויאגרה.

כמו כל תרופה גם לויאגרה יש תופעות לוואי. לכן, התרופה אינה מומלצת לאנשים בעלי מחלות רקע לבביות, כלי דם וסוכרת. גם לאלו הנוטלים כדורים באופן קבוע להרחבת כלי דם. אוכלוסיות נוספות שלגביהם חל איסור שימוש בויאגרה, הם בעלי יתר לחץ דם, אנשים הסובלים מתעוקת חזקה וסוגי מחלות לב אחרות, וכן גם חולי סכרת. בכל מקרה חשוב להתייעץ ברופא לפני השימוש בויאגרה ולוודא כי מצבו הבריאותי של המטופל יציב ומספיק לקיום יחסי מין.

ויאגרה ללא מרשם

ויאגרה טבעית

ויאגרה ללא מרשם >>>

רבים המבקשים להשתמש בויאגרה, אך מצבם הרפואי, מגביל אותם לגבי אופן השימוש, התדירות והמינון. ייעוץ רפואי מקדים יקבע את המינון המומלץ ואם בכלל. גלולות ויאגרה מגיעות במינונים שונים  של 25 מ"ג, 50 מ"ג או 100 מ"ג חומר פעיל ויש להיוועץ ברופא לגבי המינון המתאים והבטוח לשימוש עבור כל מטופל ספציפי.

בשנים האחרונות ולאור הביקוש ההולך וגדל למתן מענה תרופתי לשיפור חיי המין והטיפול בבעיות אימפוטנציה אצל הסובלים ממחלות רקע שונות ושחל עליהם איסור השימוש בכדור ויאגרה, פיתחו חברות ברחבי העולם תכשירים חלופים שחלקם יעילים וחלקם מהווים זיוף ואפילו מסוכנים לשימוש.

עם זאת, חברת טבע און ליין, זיהתה את הצורך למתן מענה טבעי עבור אלה שאסורה עליהם התרופה, והחלה לייצר ולשווק תוספי תזונה ותכשירים חלופיים לויאגרה המבוססים על צמחי מרפא וחומרים טבעיים בלבד. בטבע און ליין, תוספי התזונה המחליפים את הויאגרה בטוחים לשימוש, אינם מסוכנים, אין צורך במרשם רופא והתוספים מאושרים על ידי משרד הבריאות כדי שגם לאלה שאינם מורשים להשתמש בויאגרה יוכלו לשפר את חיי המין שלהם, לטפל בבעיות האין אונות ולהגיע לזקפה מלאה בעת קיום יחסי מין בהנאה רבה.

tevaonline
מוצרי שיפור האון הגברי מוצרים טבעיים לחלוטין באישור משרד הבריאות. ניתן להשיג את המוצרים ללא מרשם רופא