למה פתחתי בלוג בסלונה?~כי זרמתי עם הלא נודע…

אני מנסה לחשוב על מה חשבתי כשפתחתי את הבלוג בסלונה. נראה שחשבתי שזה משהו כזה לעצמי ,שאף אחד לא יקרא. לפי השטויות והטעויות שכתבתי אז, בודאי זה מה שחשבתי . אממה..מה , עבר לי מאז. אני אוהבת לכתוב . לפעמים קשה לי לכתוב פוסט אחרונית. כי אני טובה בכתיבה של "כאן ועכשיו". אז הנה אני כאן ועכשיו! תכתבו מקסימום מה יכול לקרות?.
אני יכולה לענות לשאלה "אז מה את בפנסיה?" ואת עונה "איזה פנסיה!!! אני עובדת בסלונה"…מחייכת !

שיר ושלושה מארבעת ילדיה  המצחיקים נו… שחקנים אמרתי? 2010

פתיחת הבלוג שלי היתה דיי מקרית ,היה לי  אז בלוג עסקי באנגלית  , משנת 2007 . בשנת 2010 , פגשתי במקרה בארוחת חג הפסח ,בלוס אנגלס  את שיר בלייה. המקסימה.

היא סיפרה לי שהיא כותבת בסלונה בלוג  "מה זה סלונה" שאלתי  אותה בסקרנות "זה מגזין אינטרנטי וכל אחת יכולה לפתוח בלוג, גם את נאוה" אני שחייתי אז 30 שנה בלוס אנגלס לא כתבתי בעברית זה 30 שנה, אז אפילו המקלדת שלי בטלפון לא הכילה מקלדת עברית.

הסתקרנתי ושיר הרגיעה שזה ממש אבל ממש לא בעיה להתחיל לכתוב. ישר.  התגוננתי והתנצלתי "אבל שיר ,לא כתבתי בעברית 30 שנה אני אפילו לא ממש יודעת את השפה העדכנית ואני מרגישה מוזר לעשות טעויות".

אז הנשמה שיר ענתה לי "אז תעשי טעויות ! בייג דייל!! " לקחתי את זה למקום שהיא שלחה אותי אליו והתחלתי לקשקש בפוסטים כמעט יומיים. בלי כיוון בלי מטרה, רק על מנת לכתוב.

הנה הלינק לפיגור ההתחלתי שלי . שימו לב אפריל 2010 !! אז כבוד לזקנות שבשבט בבקשה!!~

אני מודה  לה על העזרה ואני ממשיכה לעודד חברות לפתוח בלוג ולכתוב מכל מה שבא להן. הצלחתי עם חברה אחת  אורית רמז , אני יודעת שאני אמשיך הלאה לחברות אחרות.

הבלוג שלי הוא יומן חיים משתפים שלי. אני כותבת על כל נושא בין באם אני יודעת עליו ביו באם לא. העיקר אני כותבת. מסעות וצילומים מחשבות ואירועים. אני כותבת מהבטן אז אני כותבת גם הרבה על איך אני מרגישה.

לא ניסיתי "פוסט אוכל" אבל ברור לי שהוא יגיע. כי וואלה מה זה את לא בלוגרית אוכל לא ראיתם איך אני נראית? אוכל זה השטח שלי..

לעולם לא אשאר ישות וירטואלית ,לכן תמיד אני מנסה להפגש עם בלוגריות אחרות.

פתחתי במסורת של פגישות ,סלונה בסלוני" ואני אשתדל להזמין אלי את רוב הבלוגריות שכותבות שאני מתחברת אליהן. או אליו כמו עפר או ארז.

האם באמת אני חייבת לפרט עשר נקודות ? נו טוב אנסה

1. כי אני אוהבת לכתוב.
2. כי  הפוסטים שלי נכתבים מכל המקומות בעולם.
3. כי אני שומרת יומן חיים בסלונה לנכדים שיגיעו .
4. כי חיבורים חדשים תמיד ממציאים חברים חדשים. לי יש  את הכבוד לכמה איכותיות ביותר. תודה נשמות!
5. כי יש הרבה אינפורמציה שמתחלקת בין כולם.
6. כי זה פשוט לכתוב  ולשתף בלי ביקורת.
7. זה מאתגר להגיע ל"מצעד פזמוני הבלוגרים".
8. משהו תמיד קורה בסלונה.
9. את חלק מקהילה מעניינת ומפרגנת שמשתפת.

והכי חשוב הנקודה האחרונה

10.את יכולה לענות לשאלה "אז מה את בפנסיה?" ואת עונה "איזה פנסיה!!! אני עובדת בסלונה"…

ארז החמוד מודד… במסיבת ההחלפות…שם התפטרתי מכמה שמלות הוליווד שלי….מעניין מי זכתה בהם?

איפה מוצאים מנכ"לית קולית שכזאת תכירו אימי עירון…

היתה התנפלות על השמלות שלי! איפה הייתי מוצאת מקום לשפוך אותן?
אבל להיות רצינית אני מרגישה מחוברת לפוסטים שלי שהתחלתי לכתוב בלוס אנגלס ,דלגתי על ערים ויבשות ותמיד הבלוג שלי מוכן לקבל חומר לפירסום, לשיתוף ובעיקר לשמר זכרונות.
אני אוהבת את סלונה על הקליידסקופ האישי שיש בה. באמשלי..
ובחייאת איפה יתנו לי במה כזאת? כייף להיות חלק מקהילה מפרה….
גם אתם מוזמנים לפתוח בלוג בסלונה
נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~