למה נשים סטרייטיות מעדיפות פורנו לסבי?

סקר חדש מצא שנשים סטרייטיות צופות בפורנו לסבי הרבה יותר מגברים! איך זה קרה והאם זה אומר שהן נמשכות לנשים?

לא, אין זה אומר שאת נמשכת לנשים אחרות. להעדיף פורנו לסבי מעיד על משהו אחר, מתברר. נתחיל מכך ש"נשים לא צופות בפורנו" הוא מיתוס מוחלט. מערכת |באזפיד" ו"פורנהאב" שיתפו פעולה כדי לבדוק איזה סוג סצנות נשים מחפשות והממצאים יפתיע אתכן. למרות הסטריאוטיפ שגברים הכי אוהבים לצפות בפורנו לסבי (זה מקום 6 בחיפוש בתוך האתר שלהם) דווקא נשים מחפשות את זה יותר. אכן, מפתיע מאוד!

מתברר שנשים הן 134 אחוז יותר בעלות סיכויים לחפש את זה מאשר גברים. זה נתון מדהים! למרות שהממצאים לא מפרידים בין נשים לסביות, ביסקסואליות וסטרייטיות, הנתון כה גבוה שזה ברור שהרבה סטרייטיות צופות בפורנו לסבי. כאן לא מעט נשים עלולות לחוש מבולבלות: האם העובדה שהורדת או צפית בפורנו לסבי מעיד עך כך שאת בעניין של נשים? "זה הרבה יותר מורכב מזה", אומרת הפרופסורית מייגן פלמינג, "פורנו הוא דרך בטוחה להבין מה מדליק אותך אבל זה לא אומר שזה מה שאת רוצה בחייך הפרטיים".

שתי נשים מתנשקות

מה שמושך מאוד בכל נוגע לפורנו הוא אלמנט הפנטזיה. חוץ מזה, פורנו לסבי עוסק בתחושת חושניות, צעצועי מין ויותר פור פליי. הסצנות פחות מראות ניצול או משהו שיכול לקומם נשים רבות, אשר מופיע יותר בסרטונים הפונים לגברים סטרייטים. כמו כן, בפורנו לסבי יש יותר דגש על עוררות הוואגינה וסקס אוראלי, מה שמדבר להרבה נשים שאינן גומרות בכלל מחדירה.

פרופסורית פלמינג מסבירה שאלה הסיבות שמביאות נשים לצד העובדה שגברים רבים לא "מחממים" את הנשים שלהן לפני האקט מספיק ומכאן שפורנו לסבי מעורר נשים לפני האקט עם הפרטנר, במיוחד אם הם צופים בזה ביחד. כן, מדובר בפור פליי עדין יחסית עבור נשים רבות. הנקודה פה, נקודת הג'י אם תרצו, היא שנשים מחפשות משהו שיענה על הצרכים שלהן ופורנו זה כנראה משרת צורך חשוב. מאחר ופורנו אחר לא מדבר אליהם, הגיוני שנשים יחפשו את מה שמתאים להן במקום אחר.

זוג מול מחשב

צילום: שאטרסטוק