למה נדל"ן ועוגות זה סקסי?

עם כותרת כזאת, התחייבתי אוטומטית לפוסט מסעיר אז תקשיבו,
תשוקה, תשוקה ושוב, תשוקה.

קרדיט: Pexels

לפני כמה שנים פרצה למסכים נייג׳לה לוסון. למי שלא מכיר, חפשו ביוטיוב. בוגרת אוקספורד, כותבת ספרי בישול ומנחת תוכניות בישול אבל כל זה כסף קטן לעומת היכולת שלה להפוך אפיית עוגת שוקולד בחושה לפורנו רך. אפשר לראות, לשמוע ולהרגיש באנרגיה שלה את האהבה למה שהיא עושה למרות שמדובר בעיקר במוצרי מזון שכל אחת מאיתנו מוציאה מהמקרר בערך כל יום.

קרדיט: pexels
קרדיט: pexels

 

בכל קורס אימון בסיסי וספר לפסיכולוגיה חיובית, תמצאו את הפסקה על איך הופכים את הפחד לדחף, להתרגשות. אלו לא רק אותן אותיות אלא ובעיקר, אותן תגובות פיזיולוגיות. הגוף שלנו מדבר בדיוק באותם סימנים. אדרנלין טס לתוך מחזור הדם, הנשימה והדופק מואצים אבל מה שבאמת קובע – זאת הפרשנות שלנו למה שהגוף אומר.

כשנכנסתי לענף הנדל״ן בגיל 50 פלוס, זה היה דיי מאתגר לבת מזל בתולה כמוני שחשוב לה להיות ב-100 אחוז דיוק. אומנם השארתי מאחורי יותר מ-20 שנות עסקים ביהלומים אבל למכור נכסים הרגיש כמו טריטוריה זרה. הקדשתי הרבה זמן כדי להבין ולהתמקצע, מוטרדת בטירוף מזה שאני לא יודעת הכל בע״פ מתוך שינה כמו שידעתי ביהלומים, אבל אז התחיל לחלחל הבטחון שבעשייה ואיתו הגיעה כמו כלה ביישנית, התשוקה.

בהתחלה היא ישבה בצד, שותפה דוממת לדרך, אבל ככל שהזמן עובר, היא הופכת שוב לחלק מרכזי ביום שלי. הדינמיקה מול אנשים חדשים, היכולת לעשות שינוי בחיי אחרים המפגש עם קולגות ואנשי מקצוע שאוהבת, המשרד שמרגיש כמו משפחה, האנרגיה והפסיכולוגיה במשא ומתן והרגע שהעט נופלת מהיד בסוף חתימת חוזה, כולם מבעירים את האש בבטן והופכים לדחף והתרגשות.

עכשיו תקשיבו לקטע הסקסי. הבנתי שאנחנו לא חייבות להיות מושלמות או לדעת הכל. לא כל בוקר נקום בחיוך ויש רגעים במהלך היום שבא פשוט לבעוט במישהו ועם זאת, כשאנחנו יוצאות לעולם בבטחון של ״מקסימום זה יצליח״, אנחנו הכי, הכי סקסיות וכל העולם שסביבנו ירגיש את זה ומבטיחה לכן בנות, שגם יגיב אחרת. ואם נצליח לקחת את הדברים הפשוטים בחיים כמו הקמח והשוקולד של נייג׳לה, ונשכיל לזהות בתוכם את המקומות שמייצרים לנו התרגשות ותשוקה, יש מצב שבבחישה של כמה דקות, תצא לנו אחלה עוגה.

קרדיט: Pexels
קרדיט: Pexels

הכותבת: אילת דבש וגנר. סוכנת נדל״ן ב- Homeinisrael

התמחות בתהליכים מורכבים מול רוכשים תושבי חוץ

לדף הפייסבוק שלי: Ayelet Dvash Wagner Real Estate

אילת דבש וגנר
סוכנת נדל"ן בהווה, סקיפרית בהתהוות ומאמנת עסקית ואישית בהוויה ובהכשרה. אמא לחייל ולמתבגר קלאסי. גיל 50 מאחורי, אז כבר למדתי דבר או שניים, הפסקתי להתווכח עם העולם והחלטתי שאפשר גם אחרת, אבל בשביל זה צריכה לצאת מעצמי.