למה לי כל הפריז הזה עכשיו?

קמה בבוקר, פריז
מביטה במראה, פריז
מצחצחת שיניים, פריז
מנסה לסדר, פריז
מנסה להרטיב, פריז
מנסה למרוח, פריז
קונה מוצרים, פריז
צופה בסרטונים, פריז
מגבת מיקרופייבר, פריז
בקבוקון הקסם, פריז
מחפשת פתרונות, פריז
ניסיתי הכל, פריז
עד מתי פריז פריז פריז

50035320_1980201142098730_1254059480392400896_o
הנה 6 טיפים מדליקים שיכולים לעזור לך כשאת קמה בבוקר עם פריז!

1. אחרי שיצאת מהמקלחת, בעזרת מגבת ייעודית יבשי את השיער בעדינות וללא שפשוף. אחת הסיבות לשיער מקורזל ופריז הוא שפשופו ע"י מגבת כשהוא עדין רטוב, לכן ההמלצה שלי היא להשתמש במגבת מיקרופייבר או חולצת טריקו בתנועות כיווץ.
2. הימנעי מהברשת התלתלים, הסירוק יגרום למראה תלתלים נפרדים בשל שבירת התלתל. במקום זה, השתמשי במסרק רחב שיניים וסרקי את השיער בעדינות כשאת מתחילה בקצוות ומברישה בהדרגתיות עד לקרקרפת.
3. אם השיער המתולתל שלך הוא עבה וגס, מרחי גלייז לאורך השיער לפני שאת מתחילה לעצב או להוסיף מוצרי עיצוב שיער אחרים. שימי לב, הימנעי מהנחת מוצרי שיער קרוב לקרקפת.
4. אם השיער המתולתל שלך הוא דק, השתמשי במוצרים שהם לא "כבדים" מידי, למשל מוצר שמגיע כתרסיס יכול להיות מושלם עבורך. גם כאן הימנעי משימוש קרוב לקרקפת.
5. יבוש השיער באופן טבעי ולא ע"י פנים/דיפיוזר למינהם הוא בהחלט פחות מזיק, אך לא תמיד מעשי. אם את כבר משתמשת במייבש שיער, בחרי בעוצמה הנמוכה שלו, פעולה זו מצמצמת את ההשפעה של רמת האוויר החם שנושבת מעל שיערך, ומסייעת לתלתלים שלך לשמור יותר טוב על צורתם.
6. אל תמרחי על השיער כמויות גדולות של חומרים, כמו כן השתדלי למרוח אותם בצורה שווה על כל התלתלים ולא לשכוח להגיע עד לקצוות השיער.

לעוד טיפים תוכלי להיכנס לקבוצה בפייס

מתולתלות בסטייל

שם אני נותנת את הטיפים הכי טובים שלי לאיפור ושיער מתולתל!

אז שיהיה לך המשך יום מתולתל!
ניפגש בפוסט הבא!
יפעת