למה להשתמש בקרמיקה לאמבטיה?

בחורה עם מחשב נייד

אריחי קרמיקה יכולים לשדרג את חדר האמבטיה ולשמש גם לחיפוי ועיצוב של המקלחת.

הנה כמה סיבות בגללן כדאי להשתמש בקרמיקה למקלחת:

א. עמידות – קרמיקה היא חומר גלם עמיד למים. המשמעות היא מניעת הצטברות עובש, כתמי רטיבות על הקירות או פטריות. העמידות באה לידי ביטוי גם בעת השימוש בחומרי ניקוי חזקים כמו אקונומיקה. קרמיקה מומלצת עבור כל סוגי המקלחות והיא משולבת בבתי מלון ובתי חולים בגלל עמידות גבוהה מהרגיל. בנוסף, היא עמידה מפני שחיקה ולכן מהווה השקעה משתלמת לטווח ארוך.

ב. מגוון – אפשר לבחור מבין מגוון אדיר של אריחי קרמיקה למקלחת. הבחירה מבוססת על פרמטרים כגון צבעים, סגנונות, טקסטורות, דוגמאות ועוד. אריחי קרמיקה מיוצרים ברמה גבוהה ותוך פיקוח ובקרה. הם עומדים בתווי תקן בינלאומיים ומותקנים במקלחת לצורך חיפוי קירות או פתרונות ריצוף.

ג. דקורציה – מעצבי פנים מעדיפים להשתמש בקרמיקה למקלחת בגלל הדקורציה. אלו אריחים שמשנים את אופי החדר ויש להם נוכחות שקשה להתעלם ממנה. קרמיקה מגיעה בשלל עיצובים ונותנת מענה דקורטיבי לכל דרישה. היא מתאימה לחדרי אמבטיה קטנים ולצד ארונות או פתרונות אחסון, אך יכולה גם להשתלב במקלחות גדולות.

רעיונות לשימוש נכון באריחי קרמיקה

את כל היתרונות של קרמיקה למקלחת אפשר להשיג בעזרת שימוש נכון ומחשבה מחוץ לקופסא. אפשר לדוגמא להשתמש בקרמיקה בכל רחבי הבית וכך ליצור רצף בין המטבח, הסלון, חדרי השינה, המקלחת והשירותים. רעיון אחר הוא לצפות קיר דקורטיבי במרכז הסלון באריחי קרמיקה ייחודיים, או אפילו לרצף את חדרי השינה של הילדים כדי ליהנות מעמידות וחוזק.

מבחינת סוגים, הריצוף הפופולארי בישראל הוא גרניט פורצלן וגם הוא מתאים לשילוב עם קרמיקה לאמבטיה. זהו ריצוף קרמיקה עמיד שנמכר במחיר אטרקטיבי והוא מיושם בבתים חדשים הנבנים על ידי קבלן. מי שרוצה לשדרג את הדירה הקיימת יכול לרצף אותה עם קרמיקה ולשפץ את חדרי האמבטיה עם האריחים המתאימים.

כדאי להשקיע במקלחת ולשפר את איכות החיים. הדרך לעשות זאת עוברת בבחירת אריחי קרמיקה וניצול כל היתרונות שלהם בצורה מקורית ומיוחדת.

קרמיקה לאמבטיה