למה כובע? מותג הכובעים NEW ERA בקמפיין אביב חדש

קמפיין אביב/קיץ החדש של NEW ERA מציג התאמה מלאה בין ליין הביגוד של המותג ובין קולקציית הכובעים

בחורה עם מחשב נייד

NE_ AIS_fb 4 copy 7-1

מותג הכובעים הניו יורקי NEW ERA, יוצא בקמפיין אביב/קיץ חדש ומתמקד בפריטים על זמניים, הבסט סלרים של המותג. המוטו של הקמפיין הנוכחי הכולל את ליין בגדי הספורט הוא NOS–Never Out Of Stock והמשמעות היא, שהמותג מאפשר לקהל הלקוחות להמשיך ולרכוש את הפריטים הנחשקים לאורך כל השנה, כך שנוצרת התאמה אופנתית מלאה בין פריטי הלבוש הממותגים של הקולקציה ובין ליין הכובעים הפופולרי של המותג.

בין הפריטים העל-זמניים הנמצאים בליין הכובעים המפורסם של ניו ארה, ניתן למצוא את דגם כובעי Truckers בשלל עיצובים המשלבים בין צבעוניות נועזת לבין תפירה חדשנית, הכוללת התאמה מיוחדת למבנה הראש המאפשרת חבישה לאורך זמן, נוחות מקסימלית, וסגירה אחורית איכותית ועמידה. לצד הכובעים עומדים כאמור פריטי הלבוש הקולים של  הקולקציה בפני עצמם, אך הם מעוצבים כך שישתלבו באופן הרמוני ועדכני יחד עם קולקציות הכובעים. הקולקציה כוללת מגוון חולצות T בשלל צבעים, סווצ'רטים ספורטיביים וז'קטים קלילים.

NE_ AIS_fb 2 copy 3

מותג הכובעים האורבני NEW ERA מציג מידי עונה חידושים ופיתוחים טכנולוגיים בשילוב עם עיצוב אופנתי עדכני ורענן. הכולל גם את ליין הביגוד הספורטיבי וגם את הכובעים הממותגים שהפכו בשנים האחרונות לאקססורי שהוא בגדר פריט חובה אופנתי

NE_ AIS_fb 4 copy 4ניתן להשיג את הקולקציה בחנות הדגל של ניו ארה בדיזינגוף סנטר ובחנויות אופנה ברחבי הארץ

NE_ AIS_fb 2 copy

NE_ AIS_fb 4 copy 5*

NE_ AIS_fb 3 copy 2

NE_ AIS_fb 2 copy 2

NE_ AIS_fb 4 copy 7

NE_ AIS_fb 4 copy 7-2

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.