למה כדאי לכם לקחת קורס קואצ'ינג

אחד התחומים הכי מתפתחים ואפשר לומר גם הכי פופולאריים בשני העשורים האחרונים, הוא תחום הקואצ'ינג, אימון אישי. אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים אשר בוחרים לפנות אל מאמנים אישיים שיעזרו להם באופן נקודתי או באופן רצוף, וכן אנחנו יכולים למצוא לא מעט אנשים שבוחרים ללמוד את התחום, בין אם זה אחרי שעושים הסבה מהתחום שלהם ובין אם זה כשהם מחליטים שאימון אישי יהיה המקצוע שלהם בחיים.

shutterstock_586661438 (1)

הרעיון של אימון אישי הוא לספק כלים מעשיים, כלים פרקטיים שיוכלו לעזור למתאמנים במצבים שונים בחיים. הכלים יכולים לעזור באופן רחב בכל תחום וכן באופן ספציפי בנקודות כמו זוגיות, משפחה, קריירה, לימודים, ואפילו בדברים יותר נקודתיים, כמו למשל פרויקטים, תחרויות ועוד.

על מנת להיות מאמן אישי מקצועי, יש לעבור קורס קואצ'ינג. נכון שלא מעט מאמנים, בוודאי כאלה שהתחילו בתחום הזה לפני שהוא התפתח והפך להיות פופולארי כמו שהוא היום, לא בהכרח למדו בקורסים מקצועיים, אך המצב השתנה והתקופה היום היא אחרת.

מאחר ויש לא מעט מאמנים אישיים בשוק, בתחומים שונים, הרי שההיצע וכמובן הביקוש הרב למאמנים, יוצר מצב שכל מי שרוצה לעסוק בתחום, כל מי שרוצה להשתלב בו ולהצליח לייצר לעצמו קהל מתאמנים נאמן, הרי שהוא חייב ללמוד את התחום באופן מקצועי. הרי אנשים שזקוקים למאמן אישי בתחום כזה או אחר, יעדיפו תמיד לפנות אל גורם שיש לו הכשרה בתחום, גורם שלמד את המקצוע באופן מסודר במקום איכותי.

זו לא הסיבה היחידה מדוע צריך לקחת קורס קואצ'ינג בשביל להיות מאמן אישי מקצועי. הרי, אם אנחנו רוצים לעסוק בתחום בצורה טובה, מקצועית, לספק את הכלים הטובים ביותר ללקוחות שלנו, הרי שאנחנו חייבים ללמוד את המקצוע, אנחנו חייבים להכיר אותו גם מהצד המעשי וגם מהצד התיאורטי.

מה אנחנו יכולים לעשות עם קורס אימון אישי

כפי שאנחנו יכולים להבין, הרבה מאוד מאמנים אישיים מגיעים אל התחום, לא בהכרח באופן ישיר. כלומר, בניגוד למקצועות אחרים אשר צעירים וצעירות בוחרים להירשם ללימוד בתחום במטרה לעסוק בהם כמקצוע בעתיד, הרי שלא מעט מאמנים אישיים מגיעים אל התחום, אחרי שהם עסקו במקצוע מסוים והחליטו לשתף את הניסיון שהם רכשו בו, דרך אימון אישי ומקצועי.

קורס אימון אישי מאפשר לנו להכניס אותנו לתחום מהיבטים שונים. הרי זה לא מספיק רק להיות בעלי ניסיון מקצועי, אנחנו צריכים גם לדעת כיצד לקחת את הניסיון והידע שלנו ולהעביר אותו לאחרים בצורה נכונה, כל אחד על פי המקרה איתו הוא מתמודד, כל אחד על פי הסיטואציה בה הוא נמצא.

חשוב לומר, שכל זה תלוי כמובן בסוג הקורס, באופן הוא בנוי ובכלים שהוא מעניק לנו בשביל להיות מאמנים מקצועיים, איכותיים, שיכולים באמת לעזור למתאמנים שלנו.

nd
אנחנו חיים בקופסהמתגוררים בדירה יורדים במעלית נוהגים במכוניתעובדים במשרד יושבים מול מחשב צופים בטלוויזיהאז מה הפלא שאנחנו מרובעים?("אמני החיים")