למה חשוב לעשות יישור שיניים

אנחנו נוהגים לחשוב שיישור שיניים הוא טיפול שנועד רק לילדים ולמתבגרים, משום שהשיניים שלהם עקומות מדי ולכן טבעי שרק אז יוכלו לטפל בכך בקלות. אולם יישור שיניים הוא טיפול שחשוב לעשות בכל גיל, והיום אנחנו מצוידים במיטב הטכנולוגיה והאפשרויות לספק לאנשים טיפול כזה גם במחירים נוחים יותר מאשר בעבר. אם פעם, אנשים נמנע מיישורי שיניים בגלל העלות הגבוהה שלהם, או חשש מהצקות בבית הספר ובגן בגלל הגשר המפורסם ליישור שנראה בתמונות והשפיע על כל חיוך שלהם, הרי שהיום מבוגרים שמצבם הכלכלי השתפר יכולים להרשות לעצמם תיקון שכזה משום שמדובר בטיפול שכל אחד יכול לעמוד בו פיזית וכלכלית.

[youtube f9BJF-8HnDo]

חשיבות יישור השיניים

שיניים ישרות ואחידות הן מראה שכולנו שואפים להגיע אליו משום שהוא מקנה לנו מראה אסתטי יותר והמון ביטחון עצמי. רופאי שיניים יודעים לספר על מבוגרים שאינם מסוגלים לחייך בפה מלא או שהדימוי העצמי שלהם ירוד בגלל האסתטיקה הלקויה של השיניים שלהם. להחזיר את החיוך לפנים זו אינה קלישאה במקרים רבים. מבוגרים שלמדו חייך בפה סגור או לדבר בין שפתיים קפוצות גם מזיקים לפה וללסת שלהם כאשר הם כופים על עצמם תנוחה מאוד לא טבעית והידוק קיצוני של הלסת כאשר צריך ואפשר לשחרר. החיוך האבוד חוזר לפנים, השרירים בלסת משתחררים מהמאמץ בתנוחה הלא טבעית הזאת ואנשים מצליחים להחזיר לעצמם ביטחון עצמי בזכות עניין פשוט כל כך – שיניים ישרות ותקינות.

[youtube r4_bqWIcmeE]

יישור שיניים חשוב גם בגלל סיבות רפואיות

לשיניים עקומות יש סיבות רבות. מלבד הנטייה להזניח שיניים ואת בריאות החניכיים כאשר גם לא מרוצים מהמראה שלהן, שיניים עקומות מצביעות על יותר מאשר גנטיקה של צורת שיניים לא תקינה. שיניים עקומות יכולות לצמוח בצורה כזאת גם משום שיש שן כלואה בחניכיים שדוחקת אותן הצידה וגורמת לעקמומית הזאת. שיניים עקומות יכולות ללמד על שלל בעיות מבניות שגורמות לכך שהן יצמחו עקום, ובכלל, כדאי לדעת שגם קשה מאוד לנקות שיניים שעולות אחת על השנייה או שהמפתח שלהן לקוי. זה פוגע גם בחניכיים כאשר מתקשים לנקות בחוט דנטלי או להגיע לכל פינה, כך שבסופו של דבר בעיה אסתטית עלולה להפוך לבעיה רפואית בקלות. יש לבדוק אצל רופא השיניים מה גורם לעקמומית הזאת וצילומים והדמיה נכונה יוכלו לתת לכם את התמונה השלמה. יש לזכור שלעתים טיפול יישור שיניים מיועד רק כחלק מהטיפול לעקירת שן כלואה, או להוצאתה החוצה מהחניכיים תוך כדי פינוי מקום בצורה אורתודנטית, בעזרת היישור שמטפל גם בבעיה האסתטית.

למידע ולפרטים נוספים על סגירת מרווחים בשיניים בשיטת ציפויי חרסינה, כנסו לאתר של ד"ר מירי פיצ'ר אשר עוסקת ביישור שיניים בשיטה מהפכנית וחדשנית >>  https://drmiri-picher.co.il/

פרטי התקשרות
טלפון: 03-5533347
פקס: 072-2333201
כתובת: שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב

ד"ר מירי פיצ'ר פייסבוק

ד"ר מירי פיצ'ר טוויטר

ד"ר מירי פיצ'ר יוטיוב

ד"ר מירי פיצ'ר בלוגר

ד"ר מירי פיצ'ר medportal

ד"ר מירי פיצ'ר ello

ד"ר מירי פיצ'ר ארבע אמהות

ד"ר מירי פיצ'ר arcmedia

ד"ר מירי פיצ'ר 2 אול

מטופלים ממליצים- ד"ר מירי פיצ'ר

[youtube V8mfW9krpFY]

[youtube yex0NotbkMg]

[youtube hZyctb7T-_c]

[youtube 6gpBF9WfWac]

[youtube oNb6IBnnI0o]