ללמוד קורס עיצוב גרפי בצפון

בחורה עם מחשב נייד

ללמוד קורס עיצוב גרפי בצפון

גרים בצפון ולא יודעים איפה ללמוד עיצוב? או גרפיקה ממוחושבת? הגעתם למקום הנכון!! איפה שלא נסתכל יש גרפיקה. גרפיקה יש בכל חומר מודפס, ספרים, קטלוגים, כרטיסי ביקור, כרזות, פליירים, עלונים, עיתונים וכו', הגרפיקה היה מאז ומעולם, אבל לאחרונה השתנתה קצת כדי שתוכל להתאים לעידן החדש לעידן הטכנולוגיה, אלמנטים וויזואליים יוצרים בתוכנות מחשב גרפיות וברמת גימור גבוהה ביותר, גם הטקסט ניתן ליצור בתוכנות גרפיות, יש אפילו טקסט מילולי מוכן, קוראים לו פונט, ולכל סוג פונט יש מראה ייחודי משלו משקל, אם מדובר בבינוני או בדק או במוטה, תלוי מה מוגדר במאפייני הפונט.

[youtube yCK-I2RWBHw]

פרסום סולו

ללמוד קורסים בגרפיקה ממוחשבת בצפון בצפון עיצוב כרזה על ידי טקסט ותמונה מתאימים

ללמוד להכין תיק עבודות מקצועי לקבלה לעבודה, מתישהו זה יקרה לכם, נתקבל פרויקט לעצב כרזה לחברה שמייצרת בגדים לילדים קטנים, בגדי קאז'ואל חמודים, דבר ראשון תנסו להבין מה הכרזה אמורה להביע, היא אמורה לפרסם מבצע  שהחברה רוצה שהציבור יידע עליה, היא רוצה להשיק דגם חדש של בגד לילדים, ממש תלוי מה, נניח והחברה רוצה לפרסם בגד חדש לילדים, לבנות שמלה מסתובבת שחורה עם כתפיות חמודות ולבנים, אוברול שחור עם חולצת צווארון לבנה מכופתרת מתחת, החברה נתנה לכם דיסק ובו קבצים רבים עם לא מעט מידע, וגם קובץ לוגו וקטורי של החברה שזה מאוד חשוב לאיכות וגימור של עבודת הדפסה.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד להיות מעצבים גרפיים בצפון

דוגמה אתם פותחים את כל הקבצים מהדיסק וביחד עם הגרפיקאי שלכם תחשבו על סקיצה, כיוון עיצובי, מה יהיה העיצוב הכי טוב לשווק את הדגמים החדשים, יהיה רעיון טוב אם תוכלו להסתכל על כרזות קודמות ולראות באיזה צבע השתמשו, אם יש לו סימן פנטון מיוחד או שאפשר להשתמש בכל צבע אחר ואולי אפילו דומה, את התמונות עם הדגמים החדשים, תעבירו לגרפיקאי לצרוב, הכוונה היא בעזרת תוכנת הפוטושופ לסמן בקו בחירה מגנטי או בכלי העט, מסביב לדגמים עצמם ולהפריד אותם מהתמונה עצמה, כך יש לכם 2 אלמנטים של הבגדים שאתם תרצו לעבוד עליהם.

פרסום סולו

מכללות לעיצוב גרפי בצפון בחירת רקע ודברים נוספים

בניית רקעים ועבודות בעיצוב גרפי אתם יכולים לבחור באיזה רקע שנראה לכם, שראיתם שהשתמשו בו בפעם הקודמת, ולנסות לשים את שאר  האלמנטים  במיקומים שונים, מה שנראה לכם ישרת את המוצרים החדשים מבחינת חשיפה ופרסום, אפשר גם להשתמש בכלי הגראדיאנט בפוטושופ ליצור רקע מצבע מדורג, אפשר כמובן להוסיף טקסטים ולהכניס אפקטים על גבי הטקסטים ולצבוע, וכמובן אפשר לקחת את 2 האלמנטים הצרובים ולעשות אפקטים מאחוריהם, אפקט שנראה שיש צל מאחוריה, שייתן יותר עומק ותחכום לעבודה עצמה. וברגע שסיימת לעשות מספר סקיצות עיצוביות כאלו, תשלחו ללקוח שיאשר אחת מהסקיצות וזה יהיה הקונספט העיצובי עליו תוכלו לעבוד בהמשך עם המעצב הגרפי שלכם, תוכלו ללמוד רבות על כך גם דרך מכללות שמעבירות שיעורים פרטיים באינטרנט עם מורה מקצועי ומומחה, מורה שמלמד בשיטת אחד על אחד.

[youtube ai9ebh-Q0Go&t=2s]

 בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/