ללמוד עיצוב גרפי לאתרים

בחורה עם מחשב נייד

ללמוד עיצוב גרפי לאתרים

הצלחה בעולם העיצוב מחייבת מספר קורסים שצריך לעשות בדרך, אי אפשר להתחיל עבודה מקצועית באף מקום בלי שתדעו באופן מקצועי לעבוד על התוכנות הכי מבוקשות בשוק, הכי חדשות בשוק, לדעת ליצור גרפיקות חדשות, לדעת לעצב אותן לפי נורמות מוסכמות וקיימות, ולהבין שלכל אלמנט כמו גם לכל קו או כל דבר אחר יש סיבה וצורך.

ללמוד עיצוב גרפי לאתרים לימוד גרפיקה

עולם העיצוב הגרפי הוא עולם ומלואו ומומלץ להיכנס אליו, היום הרבה מקצועות יתחילו להיות לא רלוונטיים, אבל מעצבים גרפיים וגרפיקאים תמיד יצטרכו בכל מקום, תמיד צריך לשים פרסומות הן מודפסות והן באינטרנט, תמיד חברות חדשות או אפילו וותיקות יירצו שיטפלו להן בכל נושא המיתוג, הלוגו וכו'. כדאי מאוד לעשות עוד ועוד קורסים ולהתמקצע.

ללמוד עיצוב גרפי לאתרים אז איך מתחילים?

מתחילים עם תיאוריה והיסטוריה של העיצוב הגרפי, קצת תולדות האמנות, ללמוד על סגנונות עיצוב שהיו מקובלים בעבר, שימוש בצבעים, באלמנטים שונים גם אז וגם היום, דיונים על לוגואים מורכבים וממה התחילו זה יכול לתרום רבות למי שרוצה לחשוב על תהליך נכון של יצירת לוגו מתאים. לדעת על תורת הצבע, אילו צבעים ידוע שהשימוש בהם יעביר אווירה רצויה, למשל, עסקים של מסעדות ואוכל ישתמשו תמיד בצבעים קרים, הייטק וגלידריות למשל, יעשו שימוש בצבעים קרים שמתאימים להם, יש את הנושא של קומפוזיציה נכונה, שילוב של אלמנטים בעימוד מסוים "שידברו" אחד עם השני וכך יעבירו את המסר הרצוי לצופה שבוחן אותם, אור וצל טיפוגרפיה ומושגים שונים שצריך ללמוד.

ה

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

ללמוד עיצוב גרפי לאתרים אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה חשובה במיוחד שצריך ללמוד כחלק מלימודי עיצוב גרפי, זוהי תוכנה וקטורית מדהימה, בעיקר משתמשים בה ליצור לוגואים חדים וברורים כי הם וקטוריים ויצאו ממש טוב בהדפסה, תוכנה זו גם מאפשר ליצור כל אלמנט גרפי וגם טקסט בצורה וקטורי, שייראו מאוד טוב בעת ההדפס וללא פיקסלים בניגוד לפוטושופ ששם צריך לעבוד ברזולוציה מאוד גבוהה שהפיקסליזציה לא תורגש. יש גם את אינדיזיין תוכנת העימוד המעולה שתצטרכו לעבור קורס מקצועי כדי לעבוד איתה, יש מכללות שמאפשרות ללמוד בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי מהבית.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/