ללמוד עיצוב גרפי באילת

בחורה עם מחשב נייד

ללמוד עיצוב גרפי באילת

אין מספיק גרפיקאים טובים אבל בשביל שזה כן יקרה צריך להיות שינוי באופן העברת קורס עיצוב וגרפיקה. זה לא מספיק להעביר קורס על תוכנות גרפיות כגון פוטושופ שהיא הכי טובה בעיבוד ועיצוב תמונה. יש את תוכנת האילוסטרייטור שהיא תוכנה וקטורית וניתן ליצור בה בקלות לוגואים וקטוריים, כפתורים לדפי אינטרנט אייקונים וכו', יש גם את תוכנת האינדיזיין שהינה תוכנה של עימוד כמו ספרים קטלוגים, מגזינים ועוד דברים אחרים.

ללמוד עיצוב גרפי באילת מה צריך ללמוד בקורס גרפיקה?

קורס כזה מקיף לא מעט נושאים. החל ממושגים בעיצוב וגרפיקה, פיתוח חשיבה גרפית והכרת התוכנות הגרפיות והכרה של דרכי עבודה נכונים בהן, חשוב שתכירו את גלגל הצבעים, תורת הצבע שבקיאות בה תוכל לעזור לכם באילו צבעים להשתמש עבור מוצר מסוים ובאילו לא. למשל למה באוכל ומסעדות עדיף להשתמש בצבעים חמים ולא בקרים. אילו צבעים נכללים בקרים ואילו צבעים בחמים. תלמדו את תורת הטיפוגרפיה באיזה כתב לבחור עם איזה צבע, ובאילו אפקטים לבחור.

 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

ללמוד עיצוב גרפי באילת להעביר את האוירה

כשאתם לומדים איך לעצב בקורס עיצוב וגרפיקה, חשוב שתלמדו להעביר אווירה נכונה של הנושא שאותו ברצונכם לעצב, למשל כשתעבדו עם תוכנת הפוטושופ תלמדו לא סתם לשים תמונות באופן שרירותי, תרגישו אותם מהלב, מהבטן, תלמדו לשים תמונות ולטפל בהן בצורה שיוכלו לחפוף בטבעיות לתמונה השנייה, תלמדו לעצב מסגרות יפות עם אפקטים של אווירה, אור קשה, אור רך, התמוססות, תלמדו שזה גם יכול להיות עניין של ניסוי וטעייה, מה נראה טוב לעין שלכם, תנסו לאמן את העין שלכם שתסתכל טוב על הדברים, תנסו לאמן את העין והמוח להבחין מה מתאים להעביר מסר, מה הנושא, איך להוסיף תמונות נוספות, אולי צריך להחסיר תמונות נוספות ומה עוד צריך לעשות.

עיצוב וגרפיקה הנו גם עניין של קבלת החלטות חשובות שנובעות מתכנון מסויים, יש לכם בראש מעין דימוי שאתם רוצים שהעיצוב שלכם יהיה דומה לו בתוצאה הסופית, זה יכול גם להיות על דף על סקיצה שהשכלתם לצייר מקודם כדי לחשוב איך להעביר את המסר שאתם רוצים להעביר.

ללמוד עיצוב גרפי באילת לימוד תוכנות נוספות

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שלומדים, התוכנה בנויה על שיטה של ווקטורים שהכוונה לקווים ונקודות וצורות שאפשר לאייר בתוכנה והיכולת לכווץ ולהגדיל את האיור מבלי לפגוע באיכות האיור לצורך הדפסה, זאת הסיבה שמעצבים גרפיים רבים נהנים להשתמש בתוכנה הזו בשביל ליצור לוגואים, בייחוד שלוגואים יצטרכו להתאים לפורמטים רבים ויכווצו ויגדלו המון פעמים. תוכלו ללמוד דברים נוספים גם באמצעות מכללות שמעבירות את הנושא דרך האינטרנט אחד על אחד עם מורה מקצועי ומומחה מה שיכול להתאים ללא מעט אנשים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/