ללמוד לבד עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

ללמוד לבד עיצוב גרפי

ללמוד לבד עיצוב גרפי יש לכם לא מעט ללמוד אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים. תפתחו ספרים, תסתכלו על עיתונים, תראו איך הטקסט מועמד, תראו את צורת העמדת הטקסט היא נראית שונה בעיתון מאשר בספר, כל דף שתדפדפו תראו בספר שהוא מעוצב בדיוק אותו דבר והתמונה ממוקמת בדיוק באותו מקום, איך עושים זאת אתם שואלים וגם מדובר בספר עבה קרס עם המון דפים. יש תוכנה מקסימה לצורכי עימוד של ספרים מגזינים קטלוגים וכו', זו אינדיזיין ואם תלמדו גרפיקה תלמדו גם אותה.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

ללמוד לבד עיצוב גרפי איך לומדים לעמד ספרים?

לא משנה איזו תוכנה לומדים תמיד מתחילים מההתחלה, מהבסיס, כך גם בלימודים של תוכנת האינדיזיין, תלמדו אותה לאט אבל בטוח, פרק פרק נושא נושא וכמובן לא לשכוח לעשות את התרגילים שיינתנו במהלך הלימודים וגם לעשות שיעורי בית שיינתנו ליתר לימוד עצמי בבית, פיתוח לימוד עצמי, פיתוח יכולת מעולה ללמוד לבד בבית, יש לכם את האינטרנט, אם יש לכם פורום של הקבוצה זה גם טוב, זה הזמן לשאול את החברים לקבוצה.

ללמוד לבד עיצוב גרפי על תוכנת אינדיזיין

במהלך השיעורים לומדים לא מעט על התוכנה, איך לעבוד איתה, חשוב לדעת איך להגדיר מראש את העיצוב של הדפים, כי נניח שאתם עושים עימוד מיוחד לספר עבור לקוח שלכם והכל כבר מוכן, הפסקאות מוכנות בעיצוב שהכנתם מראש ע"י הגדרה בדף הפתיחה, ילמדו אתכם שניתן בדף זה להגדיר ממש את כל מאפייני הדף סוג הטקסט, עיצוב הפסקאות, ריווח בין שורות, בין אותיות וכו', נניח שאותו לקוח בא אליכם, אומר שהוא שינה את דעתו והוא רוצה שכל הפסקאות יהיו בגודל אחר ממה שנקבע מקודם בצבע אחר ובריווח אחר, זה לא הזמן להרים ידיים ולשבור את הראש שצריך לעבור עכשיו דף, דף ופסקה פסקה, כל שתצטרכו לעשות זה ללכת לדף ההגדרה הראשית איפה שהגדרתם מראש את ההגדרות לכן פעולה זו חשובה בעשיית כל פרויקט באינדיזיין, גם אם מדובר בעמודים בודדים, כך תעשו את הפרוייקט טוב יותר ותהיו עם הרגלי עבודה טובים יותר.

ללמוד לבד עיצוב גרפי מהי תוכנת אינדיזיין?

אם חשבתם שאינדיזיין היא תוכנה של עיצוב זה לא בדיוק ככההיא יכולה לעבוד בצורה מושלמת עם שאר התוכנות הגרפיות, אחיותיה לבית אדובי, אילוסטרייטור ופוטושופ, אתם יכולים לבצע את עיצוב הגרפיקה בתוכנות הללו ואינדיזיין מאפשרת לכם להביא את הקובץ במלואו אליה עם העיצוב והאפקטים והכל ביחד, אפשר גם לייבא טבלאות מוכנות בוורד, אין צורך לבנות מחדש. תוכלו גם להגדיר לבדכם סגנונות שונים כשאתם מעמדים ספרים בתוכנה, וגם ללמוד על עמודים זוגיים אי זוגיים, מה זה דפי מאסטר וכו'. יש מכללות שונות שמלמדות דרך האינטרנט שישמחו ללמד גם אתכם.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/